OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI - Edge Tools Baumer
OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI - Edge Tools
  • measuring mode: edges, center, width, gap
  • 150 … 250 mm
  • pulsed red laser diode
  • analog and RS 485
  • Touch Display, RS485
  • connector M12 8 pin
  • -20 … 50 °C
  • IP 67
Objednací číslo: 11174280
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Typ: Measuring mode: edges, center, width, gap
Verze: PosCon OXE7 - for very dark objects
Šířka měřicího pole: 75 - 125 mm
Měřicí rozsah (vzdálenost): 150 - 250 mm
Měřicí frekvence: 90 - 250 Hz
Rozlišení: 30 - 50 µm
Opakovatelnost: ± 10 µm
Minimální detekovatelná šířka objektu: 1.5 mm
Minimální detekovatelná mezera: 2.5 mm
Minimální detekovatelná výška hrany: 2 mm
Chyba linearity: ± 80 - 120 µm
Teplotní drift: < 0,05 % measured value/K
Indikace napájení: LED green
Výstupní indikátor: LED yellow / LED red
Zdroj světla: Pulsed red laser diode
Vlnová délka: 656 nm
Třída laseru: 1
Optický špičkový výkon max.: 15 mW
Nastavení: Touch Display, RS485
Elektrické parametry
Doba odezvy: 8 - 22 ms
Rozsah napájecího napětí +Vs: 15 - 28 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 150 mA
Výstupní obvod: Analog and RS 485
Výstupní signál: 4 ... 20 mA / 0 ... 10 VDC
spínací výstup: Push-pull
Výstupní funkce: Out 1 / Alarm
Výstupní proud: 100 mA
Modulační rychlost (baud rate): 115200, adjustable
Ochrana proti přepólování: Yes, Vs to GND
Ochrana proti zkratu: Yes
Mechanické parametry
Šířka | průměr: 26 mm
Výška | Délka: 74 mm
Hloubka: 55 mm
Konstrukce: Rectangular, front view
Materiál pouzdra: Aluminum
Materiál krycího skla: Glass
Způsoby připojení: Connector M12 8 pin
Hmotnost: 130 g
Okolní podmínky
Odolnost vůči okolnímu osvětlení: < 35 kLux
Pracovní teplota: -20 - +50 °C
Třída krytí: IP 67
Skladovací teplota: -25 - +75 °C
odolnost vůči vibracím:
  • IEC 60068-2-6:2008
  • 1.5 mm p-p at f = 10 - 57 Hz, 10 cycles per axis
  • 10 g at f = 58 - 2000 Hz, 10 cycles per axis
Odolnost vůči nárazu:
  • IEC 60068-2-27:2009
  • 50 g / 11 ms resp. 100 g / 6 ms, 10 jolts per axis and direction
  • 100 g / 2 ms, 5000 jolts per axis and direction
Nákresy
Výkresy
  • 3169-Ox700.png - OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI - Edge Tools
    3169-Ox700.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:06:36)
Diagram připojení
  • E-Zchn-2820-1.png - OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI - Edge Tools
    E-Zchn-2820-1.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:33:24)
Přiřazení pinů
  • Zchn-5861-7-1.png - OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI - Edge Tools
    Zchn-5861-7-1.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:17:17)
Tvar vyzařovaného paprsku
  • E-Zchn-6059.png - OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI - Edge Tools
    E-Zchn-6059.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:49:31)
Varování
  • Laserwarnung_1.png - OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI - Edge Tools
    Laserwarnung_1.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:18:31)
Ke stažení
Datový list
  • Data sheet – OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 11:38:10)
  • Data sheet – OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 11:38:10)
  • Data sheet – OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 11:38:10)
Rychlý start
  • Quickstart – OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI | stáhnout | zobrazit (DE/EN/FR, pdf, 2025-04-11 12:09:45)
Manuál
  • Operating instruction – PosCon OXE7 | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 12:00:33)
  • Operating instruction – PosCon OXE7 | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 12:01:32)
  • Operating instruction – PosCon OXE7 | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 12:17:01)
  • Operating instruction – PosCon OXE7 RS485 | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 12:01:32)
CAD
  • OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI / IGES | stáhnout (zip, 2025-04-28 18:05:48)
  • OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI / STEP | stáhnout (zip, 2025-07-11 18:11:46)
  • OXE7.E25T-LB3C.SIMD.7AI / PARASOLIDS | stáhnout (zip, 2025-04-28 18:05:49)
  • ePlan macro - 11174280 | stáhnout (edz, 2023-09-20 09:52:03)
Příslušenství
Periferie
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie
FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZPOWS-ALL.24V - Test unit for sensors
Obj. číslo: 11087165
  • Input 90-260 VAC
  • Output 24 V/0,75 A