Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Kariéra

Naše firma funguje od roku 2002 a stále se rozšiřujeme o nové kolegy. Hledáme technické nadšence, kteří budou pracovat se špičkovými produkty a technologiemi švýcarských, německých a italských výrobců.

Rádi přijmeme i absolventy technických škol bez praxe. Zaučí je naši zkušení produktoví specialisté, případně odborníci z výroby. 

Pokud jste ještě student, nejlépe v oboru elektro, můžeme se dohodnout na brigádě nebo částečném úvazku dle Vašich časových možností.

Naše práce nás baví a když je potřeba, vzájemně si pomáháme a vycházíme si vstříc. Pokud s tímto přístupem souzníte, podívejte se na benefity a na volná místa, která najdete níže.

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba. Potřebujete ráno na úřad nebo odejít dřív pro děti do školky? Pracovní dobu si přizpůsobíte.
  • Mimořádné odměny. Táhneme za jeden provaz, a když se daří firmě, poznáte to na výplatě i vy v podobě mimořádného bonusu.
  • 6 týdnů dovolené. Abyste si pořádně oddechli a měli čas na to, co vás baví, máte 6 týdnů placeného volna.
  • Příspěvek na dovolenou. Chceme, abyste si volno skutečně užili, a proto od nás dostanete prázdninový finanční příspěvek.
  • Příspěvek na stravování.
  • Neformální firemní akce. Dvakrát do roka se sbalíme a na jeden den a noc odjedeme mimo Brno. Aktivity jsou různé – jdeme třeba do wellness, na laser game nebo prohlídku pivovaru.
  • 5x sick day. Necítíte se dobře, ale nic vážného to není? Víte, že do pár dnů budete zase jako rybička? Nemusíte si brát neschopenku ani čerpat dovolenou.
  • Karta Multisport s malou spoluúčastí pro zaměstnance i rodinné příslušníky.
  • Odborné kurzy a školení u našich dodavatelů i externích školících organizací, k zajištění systematického odborného růstu v technických i obchodních oblastech.

 

27.11.2023

Hledáme člověka se znalostí průmyslového obchodu, který má praxi na vedoucí pozici, má chuť hledat nové obchodní příležitosti, inspirovat a vést obchodní tým a rozvíjet vztahy s našimi zákazníky.

Hledáme někoho, kdo má obchodního ducha, strategické myšlení, nebojí se nových výzev a chce posouvat věci vpřed.

Nenašli jste vhodné místo? Pošlete nám životopis – třeba se hodíte na některou z pozic, kterou plánujeme obsadit, ale ještě jsme ji nevypsali. Odpovíme všem.

Naše e-mailová adresa je: ajptech@ajptech.cz