Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Kariéra

Naše firma funguje od roku 2002 a stále se rozšiřujeme o nové kolegy. Hledáme technické nadšence, kteří budou pracovat se špičkovými produkty a technologiemi švýcarských, německých a italských výrobců.

Rádi přijmeme i absolventy technických škol bez praxe. Zaučí je naši zkušení produktoví specialisté, případně odborníci z výroby. 

Pokud jste ještě student, nejlépe v oboru elektro, můžeme se dohodnout na brigádě nebo částečném úvazku dle Vašich časových možností.

Naše práce nás baví a když je potřeba, vzájemně si pomáháme a vycházíme si vstříc. Pokud s tímto přístupem souzníte, podívejte se na benefity a na volná místa, která najdete níže.

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba. Potřebujete ráno na úřad nebo odejít dřív pro děti do školky? Pracovní dobu si přizpůsobíte.
  • Mimořádné odměny. Táhneme za jeden provaz, a když se daří firmě, poznáte to na výplatě i vy v podobě mimořádného bonusu.
  • 5 týdnů dovolené. Abyste si pořádně oddechli a měli čas na to, co vás baví, máte 5 týdnů placeného volna.
  • Příspěvek na dovolenou. Chceme, abyste si volno skutečně užili, a proto od nás dostanete prázdninový finanční příspěvek.
  • Stravenky. Díky stravenkám můžete chodit každý den na oběd do restaurace nebo si za ně nakoupíte.
  • Neformální firemní akce. Dvakrát do roka se sbalíme a na jeden den a noc odjedeme mimo Brno. Aktivity jsou různé – jdeme třeba do wellness, na laser game nebo prohlídku pivovaru.
  • Jazykové kurzy. Pokud bude vyžadovat vaše pracovní zařazení komunikaci s našimi zahraničními partnery, přispějeme vám na kurz, ve kterém si prohloubíte své jazykové znalosti.
  • 3x sick day. Necítíte se dobře, ale nic vážného to není? Víte, že do pár dnů budete zase jako rybička? Nemusíte si brát neschopenku ani čerpat dovolenou.

 

Nenašli jste vhodné místo? Pošlete nám životopis – třeba se hodíte na některou z pozic, kterou plánujeme obsadit, ale ještě jsme ji nevypsali. Odpovíme všem.

Naše e-mailová adresa je: ajptech@ajptech.cz