Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Kariéra

Naše firma funguje od roku 2002 a stále se rozšiřujeme o nové kolegy. Hledáme technické nadšence, kteří budou pracovat se špičkovými produkty a technologiemi švýcarských, německých a italských výrobců.

Rádi přijmeme i absolventy technických škol bez praxe. Zaučí je naši zkušení produktoví specialisté, případně odborníci z výroby. 

Pokud jste ještě student, nejlépe v oboru elektro, můžeme se dohodnout na brigádě nebo částečném úvazku dle Vašich časových možností.

Naše práce nás baví a když je potřeba, vzájemně si pomáháme a vycházíme si vstříc. Pokud s tímto přístupem souzníte, podívejte se na benefity a na volná místa, která najdete níže.

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba. Potřebujete ráno na úřad nebo odejít dřív pro děti do školky? Pracovní dobu si přizpůsobíte.
  • 5 týdnů dovolené. Abyste si pořádně oddechli a měli čas na to, co vás baví, máte 5 týdnů placeného volna.
  • Příspěvek na dovolenou. Chceme, abyste si volno skutečně užili, a proto od nás dostanete prázdninový finanční příspěvek.
  • Karta MultiSport. Záleží nám na tom, aby jste byli fit. Jestli upřednostňujete aktivní odpočinek při sportu a nebo spíš relax ve wellness, je to jen na vás, my vám na to pravidelně přispějeme. 
  • Stravenky. Díky stravenkám můžete chodit každý den na oběd do restaurace nebo si za ně nakoupíte.
  • Neformální firemní akce. Dvakrát do roka se sbalíme a na jeden den a noc odjedeme mimo Brno. Aktivity jsou různé – jdeme třeba do wellness, na laser game nebo prohlídku pivovaru.

 

Nenašli jste vhodné místo? Pošlete životopis naší personalistce – třeba se hodíte na některou z pozic, kterou plánujeme obsadit, ale ještě jsme ji nevypsali. Odpovíme všem.

 

Ing. Eva Trnková
Personalistka a pověřenkyně GDPR