Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Reference

Spolupracujeme s předními českými, slovenskými a polskými výrobci v oborech jako je automobilový, strojírenský, hutní, plastikářský, obalový, dřevozpracující, textilní, farmaceutický, potravinářský průmysl, ale i v dalších oblastech jako je školství a výzkum.

O některé reference se s vámi můžeme podělit přímo zde:

 

27.11.2019

Když v Seaborne Plastics hledali nový způsob značení ohýbaných plastových dílů měli dva požadavky - minimalizovat zmetkovitost vznikající při označování dílů a zrychlit proces značení.

O své zkušenosti se s námi podělil Tomáš Pestl, který vybíral technologii pro značení polykarbonátových bezpečnostních přepážek taxi vozů.

18.09.2019

Jedna ze tří největších českých vápenek, Vápenka Vitošov, vyrábí produkty pro hutní, chemický, zemědělský i ekologický průmysl. Mezi jejich nejvýznamnější výrobky patří například systém malt, omítek a barev značky SALITH. A jako každý závod, ve kterém pracují s vápencem, je nevyhnutelně prašným prostředím. 

Pro potisk pytlů s omítkovou směsí proto potřebovali technologii, která chod v prašném prostředí bez problému zvládne a potiskne i blízko sebe postavené pytle.

29.05.2019

Slovenská Grafia a.s. tiskne časopisy, reklamní tiskoviny i produktové katalogy v obrovském množství. Má nejmodernější vybavení pro všechny stupně výroby – tiskovou přípravu, samotný tisk i dokončovací operace. V ofsetovém rotačním tisku může za hodinu zpracovat více než 12 milionů stran A4, což z ní dělá evropskou špičku v oboru.

Aby své služby ještě vylepšila, hledala tiskárna vhodné řešení dotisku variabilních informací. Potřebovala technologii, která bude efektivnější než etikety nebo adresné obálky.

10.08.2018

Když v plastikářské firmě Promens hledali nový způsob značení vakuových forem, rozhodovali se mezi laserem a mikroúderem. Poté, co si spočítali náklady, padla volba jednoznačně na druhou variantu. Z konkrétních zařízení zvítězil FlyMarker® mini s integrovanou čtečkou čárových kódů.

O své zkušenosti se s námi podělil Ing. Pavel Horák, který vybíral technologii pro značení vakuových forem.