Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Medis International využívá pro značení a kontrolu obalů jednoúčelové zařízení od AJP-tech

Medis International využívá pro značení a kontrolu obalů jednoúčelové zařízení od AJP-tech

Společnost Medis International a.s. s výrobním závodem v Bolaticích disponuje několika linkami pro balení tablet a tobolek do primárních i sekundárních obalů určených jak pro tuzemský, tak pro zahraniční trh, značí své výrobky inkoustovou značicí technologií REA JET HR.

Společnost Medis International a.s. působí na trhu již od roku 2007 a zabývá se komplexním poskytováním služeb od balení až po kontrolu kvality v souladu s nejnovějšími požadavky pro výrobu humánních léčivých přípravků a splňuje nejvyšších standardy farmaceutického průmyslu.

Návrh a výroba speciálního zařízení pro značení papírových obalů

Pro značení sekundárních obalů farmaceutických přípravků využívá technologii bezkontaktního tisku s vysokým rozlišením REA JET HR. Tato technologie umožňuje rychle a spolehlivě tisknout alfanumerické znaky, 1D a 2D kódy, ale i grafické prvky, jako jsou například firemní loga.

Proto byla zahrnuta do speciálně navrženého a vyrobeného jednoúčelového strojního zařízení, které bylo integrováno do výrobního procesu. 

Kontrola čitelnosti a možnost třídění

Zařízení bylo navíc doplněno výkonnou kamerovou čtečkou IOSS DMR 220, umožňující kontrolu kvality vyznačených DataMatrix kódů a průmyslovou kamerou Baumer VCXG, která ověřuje správnost vyznačených dat. Na základě zjistěných informací je možné okamžitě reagovat a vytřídit obaly nesplňující nejpřísnější kvalitativní kritéria.