OM70-P0250.HH0130.VI - Optický snímač pro měření vzdálenosti Baumer
OM70-P0250.HH0130.VI
  • Touch display with Live Monitor function
  • Configurable switching output
  • Selectable filters and trigger modes
Objednací číslo: 11200065
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Typ: Distance measuring
Verze: OM70 laser point
Měřicí vzdálenost Sd: 50 - 250 mm
Měřicí rozsah: 200 mm
optimální měřicí vzdálenost: 130 mm
Nastavení: Touch Display, RS485
Indikace napájení: LED green
Výstupní indikátor: LED yellow / LED red
Rozlišení: 1.4 - 6.3 µm
Opakovatelnost: 0.3 - 2 µm
Chyba linearity: ± 0.09 % Mr
Typ paprsku: Point
Teplotní drift: 0,025 % Sde/K
Hystereze digitálního výstupu: Adjustable
Zdroj světla
Zdroj světla: Pulsed red laser diode
Vlnová délka: 660 nm
Třída laseru: 1
Elektrické parametry
Zpoždění odezvy: 0.8 ms
Měřicí frekvence: 2500 Hz
Rozsah napájecího napětí +Vs: 15 - 28 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 75 mA
Výstupní obvod: Analog and RS 485
Výstupní signál: 4 ... 20 mA / 0 ... 10 VDC
Výstupní proud: 100 mA
spínací výstup: Push-pull
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes, Vs to GND
Komunikační rozhraní
Rozhraní: RS485
Modulační rychlost (baud rate): 115200, adjustable
Mechanické parametry
Šířka | průměr: 26 mm
Výška | Délka: 74 mm
Hloubka: 55 mm
Konstrukce: Rectangular, front view
Materiál pouzdra: Aluminum
Materiál krycího skla: Glass
Způsoby připojení: Connector M12 8 pin
Hmotnost: 130 g
Okolní podmínky
Odolnost vůči okolnímu osvětlení: < 175 kLux
Třída krytí: IP 67
Pracovní teplota: -10 - +50 °C
odolnost vůči vibracím:
  • IEC 60068-2-6:2008
  • 1 mm p-p at f = 10 - 55 Hz, duration 5 min per axis
  • 30 min endurance at f = 55 Hz per axis
Odolnost vůči nárazu:
  • IEC 60068-2-27:2009
  • 30 g / 11 ms, 6 jolts per axis and direction
Nákresy
Výkresy
  • 3169-Ox700.png - OM70-P0250.HH0130.VI
    3169-Ox700.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:06:36)
Diagram připojení
  • E-Zchn-2820-1.png - OM70-P0250.HH0130.VI
    E-Zchn-2820-1.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:33:24)
Přiřazení pinů
  • Zchn-5861-7-1.png - OM70-P0250.HH0130.VI
    Zchn-5861-7-1.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:17:17)
charakteristika paprsku (obvykle)
  • Zchn-6898-LS_11199048_OM70x_P0250.xx0130_Point.png - OM70-P0250.HH0130.VI
    Zchn-6898-LS_11199048_OM70x_P0250.xx0130_Point.png | stáhnout (png, 2025-07-12 02:22:37)
Varování
  • Laserwarnung_1.png - OM70-P0250.HH0130.VI
    Laserwarnung_1.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:18:31)
Ke stažení
Datový list
  • Data sheet – OM70-P0250.HH0130.VI | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 11:37:56)
  • Data sheet – OM70-P0250.HH0130.VI | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 11:37:56)
  • Data sheet – OM70-P0250.HH0130.VI | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 11:37:56)
Rychlý start
  • Quickstart – OM70-P0250.HH0130.VI | stáhnout | zobrazit (DE/EN/FR, pdf, 2025-04-11 12:09:42)
Manuál
  • Operating instruction – OM70 PL distance | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 12:00:32)
  • Operating instruction – OM70 PL distance | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 12:01:32)
Certifikáty/ osvědčení
CAD
  • ePlan macro - 11200065 | stáhnout (edz, 2023-09-20 09:45:35)
Příslušenství
Periferie
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie
FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZPOWS-ALL.24V - Test unit for sensors
Obj. číslo: 11087165
  • Input 90-260 VAC
  • Output 24 V/0,75 A