OADM 20I5481/S14C - Optický snímač pro měření vzdálenosti Baumer
OADM 20I5481/S14C - Distance sensors
  • 200 … 1000 mm
  • pulsed red laser diode
  • analog
  • no
  • connector M12 5 pin, rotatable
  • 50 °C
  • IP 67
Objednací číslo: 11164057
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Diagramy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Měřicí vzdálenost Sd: 200 - 1000 mm
Rozměr paprsku: 2 mm
Nastavení: No
Indikace napájení: LED green
Indikátor znečištění optiky: LED red
Rozlišení: 600 - 2500 µm
Chyba linearity: ± 2.4 - 10 mm
Typ paprsku: Point
Teplotní drift: < 0,06 % Sde/K
Zdroj světla
Zdroj světla: Pulsed red laser diode
Vlnová délka: 650 nm
Elektrické parametry
Doba odezvy: < 10 ms
Rozsah napájecího napětí +Vs: 12 - 28 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 100 mA
Výstupní obvod: Analog
Výstupní signál: 4 ... 20 mA
Odpor zátěže (analog I): < (+Vs - 6 V) / 0,02 A
Alarmový výstup: PNP
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes, Vs to GND
Mechanické parametry
Šířka | průměr: 20.6 mm
Výška | Délka: 65 mm
Hloubka: 50 mm
Konstrukce: Rectangular
Materiál pouzdra: Die-cast zinc
Materiál krycího skla: Glass
Způsoby připojení: Connector M12 5 pin, rotatable
Okolní podmínky
Třída krytí: IP 67
Pracovní teplota: 0 - +50 °C