IR18.P12S-F50.PO1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
  • 12 mm
  • PNP make function (NO)
  • cable, 2 m
  • -25 … 75 °C
  • IP 67
Objednací číslo: 11149142
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Montážní typ: Flush
Speciální typ: Enhanced distance (GammaProx)
Nominální snímací vzdálenost Sn: 12 mm
Teplotní drift: ± 10 %
Hystereze: 3 - 20 % of Sr
Výstupní indikátor: LED red
Korekční faktor: Mild steel 100 %, stainless steel 70 %, aluminum 40 %
Elektrické parametry
Spínací frekvence: 400 Hz
Rozsah napájecího napětí +Vs: 6 - 36 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 10 mA
Výstupní obvod: PNP make function (NO)
Pokles napětí Vd: <2 VDC
Výstupní proud: 100 mA
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes
Mechanické parametry
Konstrukce: Cylindrical threaded
Materiál aktivní části: PBT
Materiál pouzdra: Brass nickel plated
Rozměry: 18 mm
Délka pouzdra: 50 mm
Způsoby připojení: Cable, L=2 m
utahovací moment max.: 40 Nm
Okolní podmínky
Pracovní teplota: -25 - +75 °C
Třída krytí: IP 67
Nákresy
Výkresy
    3736-IR18.xxxx-F50.xxxx.7BCV.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:05:39)
Diagram připojení
  • Zchn-0437-C.png - IR18.P12S-F50.PO1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
    Zchn-0437-C.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:34:07)
Korekční faktory pro různé montážní situace
  • E-Zchn-6233.png - IR18.P12S-F50.PO1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
    E-Zchn-6233.png | stáhnout (png, 2025-07-11 18:21:54)
Montážní instrukce
  • Zchn-6260.png - IR18.P12S-F50.PO1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
    Zchn-6260.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:17:45)
Ke stažení
Datový list
  • Data sheet – IR18.P12S-F50.PO1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 11:31:31)
  • Data sheet – IR18.P12S-F50.PO1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 11:31:31)
  • Data sheet – IR18.P12S-F50.PO1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 11:31:31)
Certifikáty/ osvědčení
CAD
  • ePlan macro - 11149142 | stáhnout (edz, 2023-09-20 09:46:40)
Příslušenství
Periferie
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie
FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZTEST-ALL.ANALOG - Test unit for sensors analog & digital
Obj. číslo: 11084376
  • Output via display (V or mA) or LED (PNP/NPN)
  • Teach-in of sensors with integrated Teach- button
  • Connection for plug in power supply (available as accessory)
Periferie
na dotaz
ZTEST-ALL.DIGITAL - Test unit for sensors digital
Obj. číslo: 11084377
  • LED (red/green) for digital PNP/NPN signals
na dotaz
Montážní příslušenství
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Montážní příslušenství
FotoProdukt (13) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
Mounting base
Mounting base
  • Material: Plastic (PA)
  • Part of an assembly
Montážní příslušenství
Mounting plate series 500 and ø18 mm
  • Material: Steel
  • Part of an assembly
Mounting rod 200 mm
Mounting rod 200 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 250 mm
Mounting rod 250 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 300 mm
Mounting rod 300 mm
2 ks
Mounting rod with mounting plate holder 200 mm
Mounting rod with mounting plate holder 250 mm
Mounting rod with mounting plate holder 300 mm