IR12.P06S-F50.PO1Z.7BO - Inductive proximity switch - large sensing distance
  • 6 mm
  • PNP make function (NO)
  • connector M12
  • -25 … 75 °C
  • IP 67
Objednací číslo: 11148587
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: 3 ks
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Montážní typ: Flush
Speciální typ: Enhanced distance (GammaProx)
Nominální snímací vzdálenost Sn: 6 mm
Teplotní drift: ± 10 %
Hystereze: 3 - 20 % of Sr
Výstupní indikátor: 3 port LED red
Korekční faktor: Mild steel 100 %, stainless steel 75 %, aluminum 45 %
Elektrické parametry
Spínací frekvence: 1 kHz
Rozsah napájecího napětí +Vs: 6 - 36 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 10 mA
Výstupní obvod: PNP make function (NO)
Pokles napětí Vd: <2 VDC
Výstupní proud: 100 mA
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes
Mechanické parametry
Konstrukce: Cylindrical threaded
Materiál aktivní části: PBT
Materiál pouzdra: Brass nickel plated
Rozměry: 12 mm
Délka pouzdra: 50 mm
Způsoby připojení: Connector M12
utahovací moment max.: 15 Nm (A: 10 Nm)
Okolní podmínky
Pracovní teplota: -25 - +75 °C
Třída krytí: IP 67
Nákresy
Výkresy
    3728-IR12.xxxx-F50.xxxx.7BO.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:04:26)
Diagram připojení
  • Zchn-3781.png - IR12.P06S-F50.PO1Z.7BO - Inductive proximity switch - large sensing distance
    Zchn-3781.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:27:30)
Korekční faktory pro různé montážní situace
  • E-Zchn-6234.png - IR12.P06S-F50.PO1Z.7BO - Inductive proximity switch - large sensing distance
    E-Zchn-6234.png | stáhnout (png, 2025-07-11 18:22:09)
Montážní instrukce
  • Zchn-6260.png - IR12.P06S-F50.PO1Z.7BO - Inductive proximity switch - large sensing distance
    Zchn-6260.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:17:45)
Ke stažení
Datový list
  • Data sheet – IR12.P06S-F50.PO1Z.7BO | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 11:31:23)
  • Data sheet – IR12.P06S-F50.PO1Z.7BO | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 11:31:23)
  • Data sheet – IR12.P06S-F50.PO1Z.7BO | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 11:31:23)
Certifikáty/ osvědčení
CAD
  • ePlan macro - 11148587 | stáhnout (edz, 2023-09-20 09:46:47)
Příslušenství
Montážní příslušenství
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Montážní příslušenství
FotoProdukt (10) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
Mounting base
Mounting base
Obj. číslo: 11707702
  • Material: Plastic (PA)
  • Part of an assembly
Montážní příslušenství
na dotaz
Mounting plate series 300 and ø12 mm
Obj. číslo: 11707701
  • Material: Steel
  • Part of an assembly
na dotaz
Mounting rod 200 mm
Mounting rod 200 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 250 mm
Mounting rod 250 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 300 mm
Mounting rod 300 mm
2 ks
Mounting rod with mounting plate holder 200 mm
Mounting rod with mounting plate holder 250 mm
Mounting rod with mounting plate holder 300 mm