IR08.P04S-N40.NO1Z.7SCV - Inductive proximity sensor Baumer

IR08.P04S-N40.NO1Z.7SCV
  • Cylindrical standard housing for versatile use
  • Non-flush design for an increased sensing distance
  • Lowest serial dispersion due to end-of-line calibration
  • Robust even in demanding environments
  • Temperature and long-term stable switching behavior
Objednací číslo: 11725015
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz

Poradím vám

Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty

Parametry

Základní parametry

Montážní typ: Non-flush
Nominální snímací vzdálenost Sn: 4 mm
Zajištěná snímací vzdálenost Sa: ≤ 81 % of Sn
Reálná snímací vzdálenost Sr: ± 10 % von Sn
Teplotní drift: ± 10 % of Sr
Hystereze: 3 - 20 % of Sr
Výstupní indikátor: LED red
Korekční faktor: Mild steel 100 %, stainless steel 70 %, aluminum 50 %, copper 45 %
Referenční objekt: Fe360 12 x 12 x 1 mm

Elektrické parametry

Spínací frekvence: 5 kHz 0
Rozsah napájecího napětí +Vs: 6 - 36 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 12 mA
Výstupní obvod: NPN make function (NO)
Pokles napětí Vd: <2 VDC
Výstupní proud: 200 mA
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes

Mechanické parametry

Konstrukce: Cylindrical threaded
Materiál aktivní části: PBT
Materiál pouzdra: Stainless steel (V2A)
Rozměry: 8 mm
Délka pouzdra: 40 mm
Způsoby připojení: Cable, L=2 m
utahovací moment max.: 7 Nm

Okolní podmínky

Pracovní teplota: -25 - +75 °C
Skladovací teplota: -25 - +75 °C
Třída krytí: IP 67
Odolnost vibracím: IEC 60068-2-6:2008 10 g at f = 10 - 2000 Hz, duration 150 min per axis
Odolnost vůči zkratu: IEC 60068-2-27:2009 100 g / 6 ms, 10 jolts per axis and direction

Bezpečnost

MTTF: 1073 years
Diagnostikované krytí (DC): 0 %

Kabel

Délka kabelu: 200 cm
Stíněný: No
Vnější plášť: Materiál: PVC
Průměr kabelu: 3.0 mm
Průřez vodičů: 0.14 mm²
Izolace: Materiál: PVC
Ohýbací rádius (pevná instalace): 3 × outer diameter
Ohýbací rádius (pohyblivá instalace): 10 × outer diameter

Nákresy

Výkresy

  • 3724-IR08.xxxx-N40.xxxx.7SCV.png - IR08.P04S-N40.NO1Z.7SCV
    3724-IR08.xxxx-N40.xxxx.7SCV.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:15:49)

Diagram připojení

  • Zchn-0437-B.png - IR08.P04S-N40.NO1Z.7SCV
    Zchn-0437-B.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:33:49)

Ke stažení

Datový list

  • Data sheet – IR08.P04S-N40.NO1Z.7SCV | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 10:43:08)
  • Data sheet – IR08.P04S-N40.NO1Z.7SCV | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 11:31:16)
  • Data sheet – IR08.P04S-N40.NO1Z.7SCV | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 11:31:16)

Certifikáty/ osvědčení

  • DoC / CoC - IR06, IR08 | stáhnout | zobrazit (EN/DE/BG/CZ/DK/ES/FI/FR/GR/HU/IT/LT/LV/NL/NO/PL/PT/RO/SK/SI, pdf, 2025-12-22 16:12:04)
  • MTTF_11725015 | stáhnout | zobrazit (DE/EN/FR, pdf, 2025-04-11 12:10:26)

CAD

  • Dummy-CAD.stp | stáhnout (stp, 2024-07-02 13:03:26)

Příslušenství

Periferie

Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie

FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZTEST-ALL.ANALOG - Test unit for sensors analog & digital
ZTEST-ALL.ANALOG - Test unit for sensors analog & digital
Obj. číslo: 11084376
  • Output via display (V or mA) or LED (PNP/NPN)
  • Teach-in of sensors with integrated Teach- button
  • Connection for plug in power supply (available as accessory)
Periferie
na dotaz
ZTEST-ALL.DIGITAL - Test unit for sensors digital
ZTEST-ALL.DIGITAL - Test unit for sensors digital
Obj. číslo: 11084377
  • LED (red/green) for digital PNP/NPN signals
  • Teach-in of sensors with integrated Teach- button
  • Connection for plug in power supply (available as accessory)
Periferie
na dotaz

Montážní příslušenství

Další podobné produkty naleznete v kategorii: Baumer - Nerozřazené

FotoProdukt (1)
Sensofix series 08 round - Sensofix series 08 round
Sensofix series 08 round - Sensofix series 08 round
Obj. číslo: 10151719

Podpora

Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt

Zájem či dotaz na produkt

Podobné produkty

FotoProdukt (50)Produktová skupinaSnímací vzdálenostVýstup/RozhraníTyp připojeníSkladová dostupnost
IARM 08P1503/S35L - Inductive sensors special versions
IARM 08P1503/S35L - Inductive sensors special versions
Obj. číslo: 10228687
Inductive proximity sensor
0 … 1,5 mm
PNP (NO)
Konektor
na dotaz
IARM 12N15A3/S35L - Inductive sensors special versions
IARM 12N15A3/S35L - Inductive sensors special versions
Obj. číslo: 11081449
Inductive proximity sensor
0 … 1,5 mm
NPN (NO)
Konektor
na dotaz
IARM 12P15A3/S35L - Inductive sensors special versions
IARM 12P15A3/S35L - Inductive sensors special versions
Obj. číslo: 11081447
Inductive proximity sensor
0 … 1,5 mm
PNP (NO)
Konektor
na dotaz
IF201.P08S-F32.NC1Z.7BCV
IF201.P08S-F32.NC1Z.7BCV
Obj. číslo: 11726401
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
NPN (NC)
Kabel
na dotaz
IF201.P08S-F32.NC1Z.7BL
IF201.P08S-F32.NC1Z.7BL
Obj. číslo: 11726395
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
NPN (NC)
Konektor
na dotaz
IF201.P08S-F32.NO1Z.7BCV
IF201.P08S-F32.NO1Z.7BCV
Obj. číslo: 11726400
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
NPN (NO)
Kabel
na dotaz
IF201.P08S-F32.NO1Z.7BL
IF201.P08S-F32.NO1Z.7BL
Obj. číslo: 11726394
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
NPN (NO)
Konektor
na dotaz
IF201.P08S-F32.PC1Z.7BCV
IF201.P08S-F32.PC1Z.7BCV
Obj. číslo: 11726399
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
PNP (NC)
Kabel
na dotaz
IF201.P08S-F32.PC1Z.7BL
IF201.P08S-F32.PC1Z.7BL
Obj. číslo: 11726397
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
PNP (NC)
Konektor
na dotaz
IF201.P08S-F32.PO1Z.7BCV
IF201.P08S-F32.PO1Z.7BCV
Obj. číslo: 11726398
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
PNP (NO)
Kabel
na dotaz
IF201.P08S-F32.PO1Z.7BL
IF201.P08S-F32.PO1Z.7BL
Obj. číslo: 11726396
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
5 … 10 mm
PNP (NO)
Konektor
na dotaz
IF250.P12S-N52.NC1Z.71CV - Inductive proximity switches
IF250.P12S-N52.NC1Z.71CV - Inductive proximity switches
Obj. číslo: 11705029
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
10 … 12 mm
12 … 20 mm
NPN (NC)
Kabel
na dotaz
IF250.P12S-N52.NO1Z.71CV - Inductive proximity switches
IF250.P12S-N52.NO1Z.71CV - Inductive proximity switches
Obj. číslo: 11705028
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
10 … 12 mm
12 … 20 mm
NPN (NO)
Kabel
na dotaz
IF250.P12S-N52.PC1Z.71CV - Inductive proximity switches
IF250.P12S-N52.PC1Z.71CV - Inductive proximity switches
Obj. číslo: 11705027
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
10 … 12 mm
12 … 20 mm
PNP (NC)
Kabel
na dotaz
IF250.P12S-N52.PO1Z.71CV - Inductive proximity switches
IF250.P12S-N52.PO1Z.71CV - Inductive proximity switches
Obj. číslo: 11705026
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
10 … 12 mm
12 … 20 mm
PNP (NO)
Kabel
na dotaz
IF250.P12S-N52.PO1Z.71LU - Inductive proximity switches
IF250.P12S-N52.PO1Z.71LU - Inductive proximity switches
Obj. číslo: 11726837
Inductive proximity sensor
81 % of Sn
10 … 12 mm
12 … 20 mm
PNP (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 06N13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 06N13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014578
2,5 … 5 mm
NPN (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 06N33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 06N33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014579
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
NPN (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 06P13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 06P13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014574
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
PNP (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 06P33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 06P33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014576
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
PNP (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 11N13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014614
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 11N13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014598
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 11N17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014610
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
NPN (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 11N17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014593
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
NPN (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 11N33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014615
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NC)
Kabel
na dotaz
IFBR 11N33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014599
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 11N37T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N37T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014611
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
NPN (NC)
Kabel
na dotaz
IFBR 11N37T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11N37T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014594
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
NPN (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 11P13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014612
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
PNP (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 11P13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014595
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
PNP (NO)
Konektor
1 ks
IFBR 11P17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014608
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
PNP (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 11P17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014590
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
PNP (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 11P33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014613
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
PNP (NC)
Kabel
na dotaz
IFBR 11P33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014597
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
PNP (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 11P37T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P37T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014609
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
PNP (NC)
Kabel
na dotaz
IFBR 11P37T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 11P37T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014592
Inductive proximity sensor
Hygiene
2,5 … 5 mm
PNP (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 17N13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014623
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
NPN (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 17N13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014606
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
NPN (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 17N17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014618
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 17N17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014602
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NO)
Konektor
na dotaz
IFBR 17N33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014625
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
NPN (NC)
Kabel
na dotaz
IFBR 17N33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014607
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
NPN (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 17N37T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N37T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014619
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NC)
Kabel
na dotaz
IFBR 17N37T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17N37T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014603
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
NPN (NC)
Konektor
na dotaz
IFBR 17P13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17P13T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014620
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
PNP (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 17P13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17P13T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014604
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
PNP (NO)
Konektor
1 ks
IFBR 17P17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17P17T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014616
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
PNP (NO)
Kabel
na dotaz
IFBR 17P17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17P17T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014600
Inductive proximity sensor
Hygiene
5 … 10 mm
PNP (NO)
Konektor
1 ks
IFBR 17P33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17P33T1/L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014622
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
PNP (NC)
Kabel
na dotaz
IFBR 17P33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
IFBR 17P33T1/S14L-9 - Inductive proximity switch - hygiene
Obj. číslo: 11014605
Inductive proximity sensor
Hygiene
10 … 12 mm
12 … 20 mm
PNP (NC)
Konektor
na dotaz