IR18.P06F-F50.PC1Z.7BCV - Inductive proximity switch - factor 1 - all metals
  • Cylindrical standard housing for versatile use
  • Factor 1 - Same high distances on any metal
  • Lowest serial dispersion due to end-of-line calibration
  • Robust even in demanding environments
  • Temperature and long-term stable switching behavior
Objednací číslo: 11119472
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Montážní typ: Flush
Speciální typ: Factor 1
Nominální snímací vzdálenost Sn: 6 mm
Zajištěná snímací vzdálenost Sa: ≤ 81 % of Sn
Reálná snímací vzdálenost Sr: ± 10 % von Sn
Teplotní drift: ± 10 % of Sr
Hystereze: 3 - 20 % of Sr
Výstupní indikátor: LED red
Korekční faktor: Mild steel 100 %, stainless steel 100 %, aluminum 100 %, copper 100 %
Referenční objekt: Fe360 18 x 18 x 1 mm
Elektrické parametry
Spínací frekvence: 500 Hz
Rozsah napájecího napětí +Vs: 5 - 36 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 12 mA
Výstupní obvod: PNP break function (NC)
Pokles napětí Vd: <2 VDC
Výstupní proud: 200 mA
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes
Mechanické parametry
Konstrukce: Cylindrical threaded
Materiál aktivní části: PBT
Materiál pouzdra: Brass nickel plated
Rozměry: 18 mm
Délka pouzdra: 50 mm
Způsoby připojení: Cable, L=2 m
utahovací moment max.: 40 Nm
Hmotnost: 100 g
Okolní podmínky
Pracovní teplota: -25 - +75 °C
Skladovací teplota: -25 - +75 °C
Třída krytí: IP 67
Odolnost vibracím: IEC 60068-2-6:2008 10 g at f = 10 - 2000 Hz, duration 150 min per axis
Odolnost vůči zkratu: IEC 60068-2-27:2009 100 g / 6 ms, 10 jolts per axis and direction
Bezpečnost
MTTF: 775 years
Diagnostikované krytí (DC): 0 %
Kabel
Délka kabelu: 200 cm
Stíněný: No
Vnější plášť: Materiál: PVC
Průměr kabelu: 4.2 mm
Průřez vodičů: 0.25 mm²
Izolace: Materiál: PVC
Ohýbací rádius (pevná instalace): 5 × outer diameter
Ohýbací rádius (pohyblivá instalace): 10 × outer diameter
Nákresy
Výkresy
    0084-IFRM_18xxxA3_L.png | stáhnout (png, 2025-07-11 19:17:25)
Diagram připojení
  • Zchn-0437-C.png - IR18.P06F-F50.PC1Z.7BCV - Inductive proximity switch - factor 1 - all metals
    Zchn-0437-C.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:34:07)
Diagram odezvy
    IR18_P06F-F_FD_Schaltkeule_91_EN.png | stáhnout (png, 2025-07-12 08:04:35)
Ke stažení
Datový list
  • Data sheet – IR18.P06F-F50.PC1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 10:21:03)
  • Data sheet – IR18.P06F-F50.PC1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 11:31:28)
  • Data sheet – IR18.P06F-F50.PC1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 11:31:28)
Certifikáty/ osvědčení
  • MTTF_11119472 | stáhnout | zobrazit (DE/EN/FR, pdf, 2025-04-11 12:10:25)
CAD
  • IR18.xxxx-F50.xxxx.7BCV / STEP | stáhnout (zip, 2025-07-11 19:40:17)
Příslušenství
Periferie
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie
FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZTEST-ALL.ANALOG - Test unit for sensors analog & digital
Obj. číslo: 11084376
  • Output via display (V or mA) or LED (PNP/NPN)
  • Teach-in of sensors with integrated Teach- button
  • Connection for plug in power supply (available as accessory)
Periferie
na dotaz
ZTEST-ALL.DIGITAL - Test unit for sensors digital
Obj. číslo: 11084377
  • LED (red/green) for digital PNP/NPN signals
na dotaz
Montážní příslušenství
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Montážní příslušenství
FotoProdukt (13) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
Mounting base
Mounting base
  • Material: Plastic (PA)
  • Part of an assembly
Montážní příslušenství
Mounting plate series 500 and ø18 mm
  • Material: Steel
  • Part of an assembly
Mounting rod 200 mm
Mounting rod 200 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 250 mm
Mounting rod 250 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 300 mm
Mounting rod 300 mm
2 ks
Mounting rod with mounting plate holder 200 mm
Mounting rod with mounting plate holder 250 mm
Mounting rod with mounting plate holder 300 mm