IR12.P10S-N50.NC1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
  • 10 mm
  • NPN break function (NC)
  • cable, 2 m
  • -25 … 75 °C
  • IP 67
Objednací číslo: 11148366
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Montážní typ: Non-flush
Speciální typ: Enhanced distance (GammaProx)
Nominální snímací vzdálenost Sn: 10 mm
Teplotní drift:
  • ± 10 % (0 ... +60 °C)
  • ± 15 % (-25 ... +75 °C)
Hystereze: 3 - 20 % of Sr
Výstupní indikátor: LED red
Korekční faktor: Mild steel 100 %, stainless steel 75 %, aluminum 50 %
Elektrické parametry
Spínací frekvence: 1.5 kHz
Rozsah napájecího napětí +Vs: 6 - 36 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 10 mA
Výstupní obvod: NPN break function (NC)
Pokles napětí Vd: <2 VDC
Výstupní proud: 100 mA
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes
Mechanické parametry
Konstrukce: Cylindrical threaded
Materiál aktivní části: PBT
Materiál pouzdra: Brass nickel plated
Rozměry: 12 mm
Délka pouzdra: 50 mm
Způsoby připojení: Cable, L=2 m
utahovací moment max.: 15 Nm (A: 10 Nm)
Okolní podmínky
Pracovní teplota: -25 - +75 °C
Třída krytí: IP 67
Nákresy
Výkresy
    3731-IR12.xxxx-N50.xxxx.7BCV.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:04:57)
Diagram připojení
  • Zchn-0437-B.png - IR12.P10S-N50.NC1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
    Zchn-0437-B.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:33:49)
Korekční faktory pro různé montážní situace
  • E-Zchn-6237.png - IR12.P10S-N50.NC1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
    E-Zchn-6237.png | stáhnout (png, 2025-07-11 18:22:54)
Montážní instrukce
  • Zchn-6261.png - IR12.P10S-N50.NC1Z.7BCV - Inductive proximity switch - large sensing distance
    Zchn-6261.png | stáhnout (png, 2025-07-11 20:17:57)
Ke stažení
Datový list
  • Data sheet – IR12.P10S-N50.NC1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (ZH, pdf, 2025-04-11 11:31:25)
  • Data sheet – IR12.P10S-N50.NC1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (DE, pdf, 2025-04-11 11:31:24)
  • Data sheet – IR12.P10S-N50.NC1Z.7BCV | stáhnout | zobrazit (EN, pdf, 2025-04-11 11:31:24)
Certifikáty/ osvědčení
CAD
  • ePlan macro - 11148366 | stáhnout (edz, 2023-09-20 09:46:49)
Příslušenství
Periferie
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie
FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZTEST-ALL.ANALOG - Test unit for sensors analog & digital
Obj. číslo: 11084376
  • Output via display (V or mA) or LED (PNP/NPN)
  • Teach-in of sensors with integrated Teach- button
  • Connection for plug in power supply (available as accessory)
Periferie
na dotaz
ZTEST-ALL.DIGITAL - Test unit for sensors digital
Obj. číslo: 11084377
  • LED (red/green) for digital PNP/NPN signals
na dotaz
Montážní příslušenství
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Montážní příslušenství
FotoProdukt (10) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
Mounting base
Mounting base
  • Material: Plastic (PA)
  • Part of an assembly
Montážní příslušenství
Mounting plate series 300 and ø12 mm
  • Material: Steel
  • Part of an assembly
Mounting rod 200 mm
Mounting rod 200 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 250 mm
Mounting rod 250 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 300 mm
Mounting rod 300 mm
2 ks
Mounting rod with mounting plate holder 200 mm
Mounting rod with mounting plate holder 250 mm
Mounting rod with mounting plate holder 300 mm