IFRM 12N17X1/L - Induktivní snímač pro detekci přítomnosti Baumer
IFRM 12N17X1/L - Inductive proximity switch
  • 4 mm
  • NPN make function (NO)
  • cable, 2 m
  • IP 67
Objednací číslo: 11096374
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Montážní typ: Flush
Nominální snímací vzdálenost Sn: 4 mm
Hystereze: 3 - 20 % of Sr
Výstupní indikátor: LED red
Schválení | Osvědčení: ATEX 3D
Elektrické parametry
Spínací frekvence: 2 kHz
Rozsah napájecího napětí +Vs: 10 - 30 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 10 mA
Výstupní obvod: NPN make function (NO)
Pokles napětí Vd: <2 VDC
Výstupní proud: 200 mA
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes
Mechanické parametry
Konstrukce: Cylindrical threaded
Materiál aktivní části: PBT
Materiál pouzdra: Brass nickel plated
Rozměry: 12 mm
Délka pouzdra: 30.4 mm
Způsoby připojení: Cable, L=2 m
utahovací moment max.: 15 Nm (Front: 10 Nm)
Okolní podmínky
Třída krytí: IP 67
Bezpečnost
Označení: II 3D Ex tc IIIC T100°C Dc X
Pracovní teplota Ta: -25 - +65 °C
Nákresy
Výkresy
  • 0944-IFRM_12xxx01_L.png - IFRM 12N17X1/L - Inductive proximity switch
    0944-IFRM_12xxx01_L.png | stáhnout (png, 2025-07-11 19:34:48)
Diagram připojení
  • Zchn-0437-B.png - IFRM 12N17X1/L - Inductive proximity switch
    Zchn-0437-B.png | stáhnout (png, 2025-07-11 17:33:49)
Ke stažení
Datový list
Rychlý start
  • Quickstart – IFRM 12N17X1/L | stáhnout | zobrazit (DE/EN/FR, pdf, 2025-04-11 12:09:27)
Certifikáty/ osvědčení
CAD
  • IFRM 12N17X1/L / IGES | stáhnout (zip, 2025-04-28 19:17:26)
  • IFRM 12N17X1/L / STEP | stáhnout (zip, 2025-07-11 16:56:42)
  • IFRM 12N17X1/L / PARASOLIDS | stáhnout (zip, 2025-04-28 19:17:25)
  • ePlan macro - 11096374 | stáhnout (edz, 2023-09-20 09:47:28)
Příslušenství
Periferie
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie
FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZTEST-ALL.ANALOG - Test unit for sensors analog & digital
Obj. číslo: 11084376
  • Output via display (V or mA) or LED (PNP/NPN)
  • Teach-in of sensors with integrated Teach- button
  • Connection for plug in power supply (available as accessory)
Periferie
na dotaz
ZTEST-ALL.DIGITAL - Test unit for sensors digital
Obj. číslo: 11084377
  • LED (red/green) for digital PNP/NPN signals
na dotaz
Montážní příslušenství
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Montážní příslušenství
FotoProdukt (10) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
Mounting base
Mounting base
  • Material: Plastic (PA)
  • Part of an assembly
Montážní příslušenství
Mounting plate series 300 and ø12 mm
  • Material: Steel
  • Part of an assembly
Mounting rod 200 mm
Mounting rod 200 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 250 mm
Mounting rod 250 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 300 mm
Mounting rod 300 mm
2 ks
Mounting rod with mounting plate holder 200 mm
Mounting rod with mounting plate holder 250 mm
Mounting rod with mounting plate holder 300 mm