Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám
 • Ploché induktivní snímače Baumer IF250
  Unikátní řešení pouzdra a delší dosah umožňují elegantní způsob detekce i odměřování v problematických místech
 • Zjednodušte si nákup i skladování a šetřete náklady
  Univerzální programovatelný enkodér Baumer EIL580P vám s tím pomůže
 • Hledáte vhodné snímače pro dopravníkové systémy?
  Představujeme Vám novou řadu optických snímačů Baumer O330, které jsou spolehlivým a efektivním řešením (nejen) pro tyto aplikace.
 • REA JET HR 2.0 posouvá možnosti průmyslového tisku na novou úroveň
  Nová generace rychlých bezkontaktních inkoustových tiskáren REA JET HR má nový design a navíc umožňuje tisknout v mnohem vyšším rozlišení, než bylo běžné doposud
Budova AJP tech

O AJP-tech

Žijeme automatizací. Baví nás pracovat jen se špičkovými snímači a moderními značícími technologiemi, na které se můžeme 100% spolehnout, a proto vy se zase můžete spolehnout na nás.

Umíme se detailně podívat na vaše individuální potřeby, prozkoumat všechny důležité souvislosti a najít to nejvhodnější řešení ať už hledáte vhodný snímač, inspekční kameru, značicí technologii (laser, inkoustový tisk, mechanické i elektrochemické značící přístroje), a nebo všechno dohromady v podobě jednoúčelového strojního zařízení.

Naše produkty dokonale známe, a proto víme, co vám můžeme slíbit. A co slíbíme, to platí.

Další informace o AJP-tech.

Reference

„Medis International využívá pro značení a kontrolu sekundárních obalů jednoúčelové zařízení od AJP-tech.“
Ing. Hynek Gratza, MBA
CFO & Chairman of the Supervisory Board
Medis International využívá pro značení a kontrolu obalů jednoúčelové zařízení od AJP-tech
Novinky
23.01.2024

Induktivní snímače Baumer IF250 přicházejí s unikátním řešením pouzdra, které ocení nejen konstruktéři nových strojů, ale i pracovníci údržby v problematických místech stávajících zařízeních.

18.12.2023

 Je tu ta krásná doba v roce, kdy se přání stává skutečností a vánoční zázraky jsou v plném proudu! 

14.12.2023

Víte, že příliš různých variant enkodérů může zkomplikovat a prodražit vaše skladovací procesy?

S enkodérem Baumer EIL580P máte univerzální a efektivní řešení na dosah!

20.11.2023

Nový, nejmodernější tiskový systém REA JET HR 2.0 posouvá možnosti průmyslového tisku na novou úroveň. Kromě vysoké rychlosti tisku umožňuje docílit i mnohem vyššího rozlišení než bylo běžné doposud.

06.11.2023

Malé optické snímače Baumer O330 jsou spolehlivými a výkonnými prvky, které hrají klíčovou roli v dopravníkových systémech. Jejich vlastnosti a funkce usnadňují integraci, nastavení a monitorování logistických procesů, což výrazně přispívá k efektivnímu řízení těchto systémů.

22.09.2023

Objevte nové kompaktní mikroúderové značicí hlavy MV5 INTEGRAL s integrovanou řídicí jednotkou určené pro použití do prostorově limitovaných aplikací.

02.08.2023

Jaké jsou výhody nových kamerových čteček Baumer IDC200?

Je jich minimálně 5 a my Vám je představíme!

19.07.2023

Ultrazvukové snímače jsou často opomíjená volba při výběru odměřovacích, anebo detekčních snímačů. Ve většině případů jen kvůli obavám z obtížnějšího nastavení, protože zvukový kužel není vidět. Není to škoda? Dnes Vám ukážeme spoustu výhod a možností, které přinášejí ultrazvukové snímače Baumer U300|U500, kvůli kterým se vyplatí o nich uvažovat jako o první volbě.

30.05.2023

Blíží se revoluce v identifikaci zboží, která usnadní přístup k mnoha důležitým informacím nejenom výrobcům, prodejcům, ale i koncovým zákazníkům! V roce 2027 dojde k celosvětové migraci z klasických 1D prodejních kódů (EAN) na nové 2D kódy.

Jste na tuto změnu identifikace Vašich produktů připraveni? 

04.05.2023

Víte, že si můžete jednoduše ověřit skladovou dostupnost našich produktů přímo na webu? Držíme pro Vás skladem v Brně nejčastěji používané snímače, které jsou připraveny k okamžitému odběru.