Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

O AJP-tech

Dodáváme průmyslové snímače i značicí zařízení a vyrábíme jednoúčelové stroje  

GFX | foto_vedeni_spolecnosti | Jiri_Trojan_jednatel_spolecnosti.png

"Žijeme automatizací. Baví nás pracovat jen se špičkovými snímači a moderními značícími technologiemi, na které se můžeme 100% spolehnout, a proto vy se zase můžete spolehnout na nás.

Umíme se detailně podívat na vaše individuální potřeby, prozkoumat všechny důležité souvislosti a najít to nejvhodnější řešení ať už hledáte vhodný snímač, inspekční kameru, značicí technologii a nebo všechno dohromady.

Naše produkty dokonale známe, a proto víme, co vám můžeme slíbit. A co slíbíme, to platí."

 

Ing. Jiří Trojan, jednatel společnosti

4 pilíře AJP-tech

1. Špičkové výrobky

Zastupujeme německé, švýcarské a italské výrobce, kteří nabízí pouze výrobky v nejvyšší kvalitě.

    Švýcarská firma Baumer GmbH, založená v roce 1952, je světovou špičkou ve výrobě průmyslových snímačů. Vyrábí standardní induktivní, kapacitní, magnetické polohovací i inkrementální, ultrazvukové snímače a unikátní mikronové snímače MyCom včetně nepřeberného množství optických snímačů. Baumer dále nabízí velký sortiment enkodérů, kamerové snímače a průmyslové kamery.
  Německý výrobce MARKATOR®Manfred Borries GmbH se od svého vzniku v roce 1984 zaměřuje na značení mikroúderem nebo rytím. Vyrábí například nejlehčí mobilní značicí zařízení na trhu FlyMarker® mini. V nabídce má i stolní značicí zařízení a jednotky pro integraci do linky.
   REA JET Firma REA Elektronik GmbH se specializuje na systémy průmyslového inkoustového a laserového značení. Od roku 1982 je vyrábí v německém Mühltalu. Zaměřuje se na tisk s vysokým rozlišením (HP), tisk velkých znaků (DOD) a tisk speciálních bodů a linek (ST).
   index.html Německý výrobce špičkového elektrochemického značení Schilling Marking Systems GmbH má tradici už od roku 1970. Jeho výrobky používá například Lufthansa Technik, MAN Gruppe nebo Siemens.
   LaserEvo Fiber Laser | Tabletop Laser Marking V oblasti laserového značení je italská značka Laserevo srl známá vynikajícím poměrem cena/výkon. Dodává vláknové a CO2 značicí lasery.
   IOSS GmbH Vector Logo - (.SVG + .PNG) - SeekVectorLogo.Net Firma IOSS GmbH od roku 1998 vyrábí kamerové čtečky, které odebírá třeba Audi. Za své inovativní produkty získala mnoho německých ocenění.

Jsme výhradními zástupci těchto výrobců pro Českou a Slovenskou republiku a v případě Markatoru i pro Polsko.

2. Perfektní služby a servis

Nákup vám co nejvíc usnadňujeme. Produkty si vyberete přímo na webu a rovnou tam odešlete elektronickou poptávku. Nejpozději do druhého dne se vám ozveme s návrhem cenové nabídky. Nejčastěji prodávané produkty máme skladem v Brně, takže za dva dny je zboží u vás.

Jsme přímým partnerem všech výrobců, od kterých odebíráme, a díky tomu zajišťujeme záruční i pozáruční servis. 

3. Vlastní výroba jednoúčelových strojních zařízení

Navrhneme vám a na míru vyrobíme jednoúčelové stroje – značicí zařízení, inspekční stanoviště a speciální stroje. Mezi posledně zmíněné patří třeba robotická pracoviště, která jsou stále oblíbenější díky své flexibilitě a přesnosti při manipulaci s díly.

4. Poradenství

Věříme, že pouze špičkový výrobek nestačí. Abyste ho využili na maximum, potřebujete si vybrat ten správný a vhodně ho zapojit do svého výrobního procesu. S tím vším vám pomohou naši odborníci. Zjistěte víc o službách a poradenství.

 

 Všeobecné obchodní podmínky