Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

O AJP-tech

Dodáváme průmyslové snímače i značicí zařízení a vyrábíme jednoúčelové stroje 

GFX | foto_vedeni_spolecnosti | Jiri_Trojan_jednatel_spolecnosti.png

"Žijeme automatizací. Baví nás pracovat jen se špičkovými snímači a moderními značícími technologiemi, na které se můžeme 100% spolehnout, a proto vy se zase můžete spolehnout na nás.

Umíme se detailně podívat na vaše individuální potřeby, prozkoumat všechny důležité souvislosti a najít to nejvhodnější řešení ať už hledáte vhodný snímač, inspekční kameru, značicí technologii a nebo všechno dohromady.

Naše produkty dokonale známe, a proto víme, co vám můžeme slíbit. A co slíbíme, to platí."

 

Ing. Jiří Trojan, jednatel společnosti

 4 pilíře AJP-tech

1. Špičkové výrobky

Zastupujeme německé, švýcarské a italské výrobce, kteří nabízí pouze výrobky v nejvyšší kvalitě.

 GFX | logos | AJPtech_logolink_Grey_OK_2019.png Švýcarská firma Baumer GmbH, založená v roce 1952, je světovou špičkou ve výrobě průmyslových snímačů. Vyrábí standardní induktivní, kapacitní, magnetické polohovací i inkrementální, ultrazvukové snímače a unikátní mikronové snímače MyCom včetně nepřeberného množství optických snímačů. Baumer dále nabízí velký sortiment enkodérů, kamerové snímače a průmyslové kamery.
GFX | logos | AJPtech_logolink_Grey_OK_2019.png Německý výrobce MARKATOR®Manfred Borries GmbH se od svého vzniku v roce 1984 zaměřuje na značení mikroúderem nebo rytím. Vyrábí například nejlehčí mobilní značicí zařízení na trhu FlyMarker® mini. V nabídce má i stolní značicí zařízení a jednotky pro integraci do linky.
 GFX | logos | AJPtech_logolink_Grey_OK_2019.png Firma REA Elektronik GmbH se specializuje na systémy průmyslového inkoustového a laserového značení. Od roku 1982 je vyrábí v německém Mühltalu. Zaměřuje se na tisk s vysokým rozlišením (HP), tisk velkých znaků (DOD) a tisk speciálních bodů a linek (ST).
 GFX | logos | AJPtech_logolink_Grey_OK_2019.png Německý výrobce špičkového elektrochemického značení Schilling Marking Systems GmbH má tradici už od roku 1970. Jeho výrobky používá například Lufthansa Technik, MAN Gruppe nebo Siemens.
 GFX | logos | AJPtech_logolink_Grey_OK_2019.png V oblasti laserového značení je italská značka Laserevo srl známá vynikajícím poměrem cena/výkon. Dodává vláknové a CO2 značicí lasery.
 GFX | logos | logo_IOSS_seda_pro_web.png Firma IOSS GmbH od roku 1998 vyrábí kamerové čtečky, které odebírá třeba Audi. Za své inovativní produkty získala mnoho německých ocenění.

Jsme výhradními zástupci těchto výrobců pro Českou a Slovenskou republiku a v případě Markatoru i pro Polsko.

2. Perfektní služby a servis

Nákup vám co nejvíc usnadňujeme. Produkty si vyberete přímo na webu a rovnou tam odešlete elektronickou poptávku. Nejpozději do druhého dne se vám ozveme s návrhem cenové nabídky. Nejčastěji prodávané produkty máme skladem v Brně, takže za dva dny je zboží u vás.

Jsme přímým partnerem všech výrobců, od kterých odebíráme, a díky tomu zajišťujeme záruční i pozáruční servis. 

3. Vlastní výroba jednoúčelových strojních zařízení

Navrhneme vám a na míru vyrobíme jednoúčelové stroje – značicí zařízení, inspekční stanoviště a speciální stroje. Mezi posledně zmíněné patří třeba robotická pracoviště, která jsou stále oblíbenější díky své flexibilitě a přesnosti při manipulaci s díly.

4. Poradenství

Věříme, že pouze špičkový výrobek nestačí. Abyste ho využili na maximum, potřebujete si vybrat ten správný a vhodně ho zapojit do svého výrobního procesu. S tím vším vám pomohou naši odborníci. Zjistěte víc o službách a poradenství.

 

 Všeobecné obchodní podmínky