O300.SP-NV1T.72CU - Malý optický snímač SmartReflect Baumer
O300.SP-NV1T.72CU - SmartReflect Light barriers - miniature
  • light barrier
  • 30 … 300 mm
  • pulsed PinPoint LED
  • NPN complementary
  • qTeach
  • cable 4 pin, 2 m
  • -25 … 60 °C
  • IP 67
Objednací číslo: 11120126
Výrobce: Baumer Electric AG
Dostupnost: na dotaz
Chcete znát dostupnost zboží? Vložte produkt do poptávky a my se vám ozveme.
Potřebujete poradit s výběrem nebo najít alternativu? Kontaktujte produktového specialistu.
Poradím vám
Ing. Jaroslav Dančák
Ing. Jaroslav Dančák
Technik specialista pro průmyslové snímače
BAUMER
Ing. Jaroslav Dančák - QR Kontakt
Parametry
Nákresy
Ke stažení
Příslušenství
Podpora
Podobné produkty
Parametry
Základní parametry
Typ: Light barrier
Verze: Standard object detection
Vzdálenost pozadí: 30 - 300 mm
Skenovací rozsah: 90% ... 85% Sde
Indikace napájení: LED green
Světelný indikátor: LED yellow
Natavení vzdálenosti snímáni: qTeach
Potlačení vzájemného ovlivňování: Yes
Odklon od osy: < 2°
Zdroj světla
Zdroj světla: Pulsed PinPoint LED
Vlnová délka: 630 nm
Elektrické parametry
Doba odezvy: < 0.49 ms
Rozsah napájecího napětí +Vs: 10 - 30 VDC
Maximální spotřeba proudu (bez zátěže): 45 mA
Běžná spotřeba proudu: 30 mA
Pokles napětí Vd: <3 VDC
Výstupní funkce: Light / dark operate
Výstupní obvod: NPN complementary
Výstupní proud: 100 mA
Ochrana proti zkratu: Yes
Ochrana proti přepólování: Yes
Mechanické parametry
Šířka | průměr: 12.9 mm
Výška | Délka: 32.3 mm
Hloubka: 23 mm
Konstrukce: Rectangular
Materiál pouzdra: Plastic (ASA, PMMA)
Materiál krycího skla: PMMA
Způsoby připojení: Cable 4 pin, 2 m
Okolní podmínky
Třída krytí: IP 67
Pracovní teplota: -25 - +60 °C
Nákresy
Výkresy
  • 3324-O300_x_Kabel.png - O300.SP-NV1T.72CU - SmartReflect Light barriers - miniature
    3324-O300_x_Kabel.png | stáhnout (png, 2024-11-02 16:34:14)
Diagram připojení
  • E-Zchn-0289-B-6.png - O300.SP-NV1T.72CU - SmartReflect Light barriers - miniature
    E-Zchn-0289-B-6.png | stáhnout (png, 2024-11-02 17:53:23)
charakteristika paprsku (obvykle)
  • Zchn-6184.png - O300.SP-NV1T.72CU - SmartReflect Light barriers - miniature
    Zchn-6184.png | stáhnout (png, 2024-11-02 19:10:04)
Ke stažení
Datový list
Rychlý start
  • Quickstart – O300.SP-NV1T.72CU | stáhnout | zobrazit (DE/EN/FR, pdf, 2024-11-02 16:59:23)
Certifikáty/ osvědčení
CAD
  • ePlan macro - 11120126 | stáhnout (edz, 2023-09-20 09:47:09)
Příslušenství
Periferie
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Periferie
FotoProdukt (2) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
ZTEST-ALL.ANALOG - Test unit for sensors analog & digital
Obj. číslo: 11084376
  • Output via display (V or mA) or LED (PNP/NPN)
  • Teach-in of sensors with integrated Teach- button
  • Connection for plug in power supply (available as accessory)
Periferie
na dotaz
ZTEST-ALL.DIGITAL - Test unit for sensors digital
Obj. číslo: 11084377
  • LED (red/green) for digital PNP/NPN signals
na dotaz
Montážní příslušenství
Další podobné produkty naleznete v kategorii: Montážní příslušenství
FotoProdukt (12) / PopisProduktová skupinaSkladová dostupnost
Mounting base
Mounting base
  • Material: Plastic (PA)
  • Part of an assembly
Montážní příslušenství
  • Material: Steel
  • Material: Steel
Mounting plate series 300 and ø12 mm
  • Part of an assembly
Mounting rod 200 mm
Mounting rod 200 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 250 mm
Mounting rod 250 mm
  • Material: Aluminium
  • Different lengths available
Mounting rod 300 mm
Mounting rod 300 mm
2 ks
Mounting rod with mounting plate holder 200 mm
Mounting rod with mounting plate holder 250 mm
Mounting rod with mounting plate holder 300 mm