Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Module SFP 1000BASE-LX

Module SFP 1000BASE-LX
Objednací číslo: 11008783

Základní shrnutí:

  • SFP fibre module
  • 1000base-LX connection
  • reach up to 10 km
  • Duplex LC interface
  • available
Dostupnost: na dotaz
Parametry
Ke stažení
Podpora
Podobné produkty

Parametry

Základní parametry

Výrobce: Coretek
Označení výrobce: CT-1250NSP-SB1L

Rozhraní

Datové rozhraní: GigE
Ethernet - typ: Single Mode Fiber, 1310 nm
Počet portů: 1
Porty: Duplex LC
Standard: IEEE802.3
Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s
Vzdálenost: max. 10 km

Podmínky prostředí

Pracovní teplota: 0 - +70 °C
Prohlášení o shodě:
  • CE
  • FCC
  • RoHS