Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Baumer Electric AG přesouvá logistické centrum do Stockachu.

Baumer Electric AG přesouvá logistické centrum do Stockachu.
Společnost Baumer Electric AG, přesouvá své hlavní logistické centrum ze Švýcarska do německého Stockachu. Důvodem této změny je nejen zvětšení a modernizace skladovacích prostor, ale především zkrácení dodacích termínů eliminací celních procedur.
 
Stěhování skladu proběhne od 24.4. do 6.5.2019 a bohužel ovlivní i termíny dodání snímačů, kamer a enkodérů v tomto období. Nabízíme vám řešení, jak minimalizovat nežádoucí časovou prodlevu v dodávkách. 
 
 

 
Přesun skladu v takovém rozsahu s sebou přináší velké nároky na organizaci a čas. Přestože stěhování bude zahájeno 24. dubna už od 6. května 2019 bude zahájena expedice z nového logistického centra. 
 
V době přesunu bohužel nebude možné expedovat snímače, průmyslové kamery a enkodéry kromě těch, které budou skladem u nás v Brně.
 
Vaše objednávky převzaté do 15.4.2019 budou dodány ještě ze stávajícího skladu ve standardních termínech dodání. Později doručené objednávky budou expedovány už z nového skladu od 6.5.2019.
 
Jako vstřícný krok z naší strany, kterým chceme zmírnit dopad na průběh dodávek, bychom Vám rádi nabídli možnost předběžné objednávky. Předběžně objednané položky (do 15.4.2019) budou naskladněny předem do skladu Brno a na Vaši adresu odeslány až ve Vámi stanoveném termínu.
 
Děkujeme za Vaše pochopení a shovívavost.