Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Nový stolní FlyMarker®mini s integrovanou řídicí jednotkou (all-in-one).

Nový stolní FlyMarker®mini  s integrovanou řídicí jednotkou (all-in-one).

Snadná obsluha, velká značicí plocha a precizní kvalita značení. 

Široký výběr praktického příslušenství a velmi atraktivní cena.

Přesvědčte se sami.

FlyMarker®mini 120/100 je nové stolní mikroúderové značicí zařízení, se kterým budete chtít značit své produkty.

Řada produktů značky FlyMarker® mini, od německého výrobce MARKATOR, se nedávno rozrostla o dalšího šikovného pomocníka, který je určen výhradně pro stolní značení. Jedná se o kompaktní stolní mikroúderový značicí systém s integrovanou řídicí jednotkou (tzv. all-in-one).

FlyMarker®mini 120/100 je ideálním pomocníkem, pokud potřebujete precizně, trvale, rychle a efektivně označit předměty z kovu, plastu nebo dřeva a váš výrobní proces neumožňuje integrovat značicí zařízení přímo do linky.

Snadno a rychle upravíte polohu pro různě vysoké předměty

Značicí jednotka je upevněná na výškově nastavitelném hliníkovém stojanu, který pomocí dvojitého lineárního vedení umožňuje rychlou změnu polohy při značení různě vysokých dílů. Ke komfortnímu polohování značicí hlavy přispívají tlačné pružiny integrované ve sloupcích stojanu, které navíc zabraňují nežádoucímu prudkému poklesu značicí hlavy při uvolnění aretační páky.

 

Precizní kvalita značení a velká značicí plocha

Robustní mechanika, vysoce kvalitní systém dvojitého linerárního vedení a možnost nastavení síly úderu v 30ti krocích, umožňují docílit excelentní kvalitu značení v ploše 120 x 100 mm, kterou můžete bezezbytku využít.

Pokud potřebujete docílit opravdu hlubokého označení, můžete zvolit funkci "vícenásobného značení" a každý bod je vyznačen až 5x během jednoho značicího cyklu, čímž dosáhnete hlubší označení.

Snadná příprava značicích úloh

Značicí úlohy je možné jednoduše vytvářet buď prostřednictvím integrované dotykové klávesnice,  externě připojené klávesnice anebo pomocí externí čtečky 1 a 2D kódů. Kontrolní náhled značení se zobrazuje na barevném displeji. 

Vytvořené úlohy lze ukládat do paměti zařízení, anebo na USB flash disk, pro zálohu a přenos do jiného zařízení.

 

Pro rychlejší zadávání značicích úloh a eliminaci chyb, můžete využít externí čtečku 1 a 2D kódů, kterou snadno připojíte přes USB port. Čtečka je součástí volitelného příslušenství.

Ke každé operaci si pak vygenerujete unikátní kód, který můžete vložit do vašeho pracovního postupu. Obsluha pak nemusí dlouze hledat značicí úlohu, pouze naskenuje příslušný kód do zařízení a to vybere z paměti správnou značicí úlohu. 
Každé zařízení má k dispozici velkou paměť, kterou můžete využít pro uložení několika tisíc značicích úloh. 
 
Kromě zkrácení času na přípravu značení, eliminujete riziko špatného označení a navíc také zkrátíte dobu potřebnou k zaškolení každého pracovníka.

Chcete-li znát technické parametry anebo přehled volitelného příslušenství, klikněte na odkaz k produktu >>> FlyMarkeru®mini 120/100. 

Pokud už nechcete ztrácet čas dalším čtením, ale chcete vidět zařízení v provozu, označit vaše vzorky nebo zpracovat nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte mě kontaktovat. 

 

Martin Hronec
Martin Hronec
Vedoucí oddělení mechanického značení
MARKATOR