Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Nový inkoustový systém REA JET UP přináší revoluci ve velkoformátovém značení

Nový inkoustový systém REA JET UP přináší revoluci ve velkoformátovém značení

Tento nový piezo inkoustový systém umožňuje bezkontaktní tisk v prvotřídní kvalitě na široké škále povrchů včetně papíru, nelakovaného i lakovaného kartonu, dřeva a dalších materiálů.

GFX | rea_jet_up | Znacici_technologie_REA_JET_UP.png

REA JET UP nabízí inovativní přístup k velkoformátovému značení s vysokým rozlišením a nízkými provozními náklady. Tento piezo inkoustový systém umožňuje bezkontaktní tisk v prvotřídní kvalitě na široké škále povrchů včetně papíru, nelakovaného i lakovaného kartonu, dřeva a dalších materiálů.

Vysoký kontrast a flexibilita tisku

Systém REA JET UP exceluje ve vytváření alfanumerických znaků, 1D/2D kódů, grafických prvků a firemních log. S výškou tisku až 108,37 mm a rozlišením až 1500 dpi horizontálně a 360 dpi vertikálně je schopen tisknout velké obrázky i malé znaky s maximální precizností.

Excelentní rychlost a spolehlivost

Díky inovativním inkoustům nabízí systém REA JET UP excelentní rychlost značení. Patentované složení inkoustu je speciálně navrženo pro tisk ve vysokém rozlišení a velmi velké rychlosti, což v důsledku zvyšuje produktivitu.

Snadná integrace a údržba

Systém REA JET UP je navržen pro spolehlivý provoz i v náročných průmyslových podmínkách. Robustní konstrukce z nerezové oceli chrání zařízení před prachem a stříkající vodou, zatímco nová generace tiskových hlav a cirkulující inkoust zajišťují konzistentní provoz.

Nízké provozní náklady a úspora spotřebního materiálu

Díky přímému tisku se snižují náklady oproti používání potištěných etiket. Tím se eliminuje potřeba nákupu a skladování samolepících štítků a snižují náklady na značení i množství odpadu.

Inkoustový systém REA JET UP přináší širokou škálu výhod, včetně vysoké flexibility, rychlosti a kvality tisku, spolehlivého provozu a snadné integrace. S touto inovativní technologií je možné dosáhnout maximální efektivity a úspor v procesu značení.

Pokud Vás zajímají další informace k inkoustovému značení, neváhejte mě kontaktovat. 

 

Milan Kostečka
Milan Kostečka
Vedoucí oddělení inkoustového, laserového a elektrochemického značení
REA JET | LASEREVO | SCHILLING