Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Nová generace rychlého inkoustového tisku s ještě vyšším rozlišením REA JET HR 2.0

Nová generace rychlého inkoustového tisku s ještě vyšším rozlišením REA JET HR 2.0

Nový, nejmodernější tiskový systém REA JET HR 2.0 posouvá možnosti průmyslového tisku na novou úroveň. Kromě vysoké rychlosti tisku umožňuje docílit i mnohem vyššího rozlišení než bylo běžné doposud.

 

Nejmodernější tiskový systém REA JET HR 2.0 je novou generací bezkontaktních inkoustových tiskáren s vysokým rozlišením, který je založen na milionkrát ověřené technologii termálního inkoustového tisku HP.

Nové konstrukční řešení značicích hlav

Nejzřetelnější změnou je kompaktnější konstrukce značicích hlav, což usnadňuje instalaci i do prostorově omezených oblastí. Tato nová konstrukce rovněž zjednodušuje vkládání a vyjímání tiskových kazet a umožňuje jejich "hlubší zapuštění", což efektivně chrání zařízení před možným mechanickým poškozením.

Vysoké rozlišení i při vysokých rychlostech tisku

Co se týče výkonu, inkoustová tiskárna REA JET HR 2.0 dosahuje extrémně vysokého rozlišení při zachování vysokých rychlostí produkce v rozmezí od 60 do 1500 dpi (horizontální rozlišení). To znamená, že i při rychlém pohybu produktů může tiskárna dosahovat precizních a detailních výsledků.

Nový dotykový kontroler

Další vylepšení se dotklo ovládání, kde nový dotykový kontroler REA JET Universal Controller Touch 4K přináší flexibilitu a možnost připojení až čtyř hlav současně, má dotykový 10,1‘‘ displej a přináší mnohem jednodušší uživatelské prostředí. Tímto způsobem můžete efektivněji řídit a koordinovat tiskové procesy, což vede k ještě vyšší produktivitě a přesnosti v označování produktů. Inkoustová tiskárna REA JET HR 2.0 tak představuje významný krok vpřed v oblasti inkoustového značení, kombinující kompaktní design, vysoké rozlišení a pokročilé ovládání.

Základní technické parametry

  • Výška tisku 12,7 mm na jednu tiskovou hlavu pro flexibilní značení produktů.
  • Možnost seskupení až 4 tiskových hlav pro výšku tisku až 50,8 mm.
  • Vertikální rozlišení 300 a 600 dpi.
  • Horizontální rozlišení od 60 do 1 500 dpi nastavitelné ve 26 krocích pro optimální výsledek.
  • Rychlost tisku až 762 m/min. pro rychlý a efektivní tiskový proces.

Hlavní výhody

✔️ Vysoké rozlišení při vysoké rychlosti produktu.

✔️ Snadné ovládání dotykem.

✔️ Rychlá výměna kazety.

✔️ Bezúdržbová technologie díky výměně celé tiskové jednotky při každé výměně kazety.

✔️ Kompaktní a flexibilní tisková hlava, kterou lze snadno integrovat do produkčních prostředí.

✔️ Maximální provozní spolehlivost a dostupnost díky monitorování uzamčení cartridge, trvalému uložení stavu naplnění cartridge a automatickému nastavení provozních parametrů pro použitý inkoust.

✔️ Možnost přenosu tiskových dat pomocí USB čtečky.

Pokud máte zájem o bližší informace nebo právě řešíte, jak zajistit kvalitní značení ve Vašem provozu, neváhejte mě kontaktovat, rád Vám s řešením pomohu.

Milan Kostečka
Milan Kostečka
Vedoucí oddělení inkoustového, laserového a elektrochemického značení
REA JET | LASEREVO | SCHILLING