Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

AKCE! Nový ruční FlyMarker®mini s dotykovou klávesnicí za jedinečnou cenu!

AKCE! Nový ruční FlyMarker®mini s dotykovou klávesnicí za jedinečnou cenu!

Máme pro Vás skvělou zprávu! Rádi bychom Vám představili úplnou novinku FlyMarker®mini 65/30 touch s dotykovým ovládáním za jedinečnou AKČNÍ CENU. Nenechte si ujít tuto příležitost, nabídka je časově omezená!

FlyMarker®mini 65/30 touch je nové ruční mikroúderové značicí zařízení s komfortním dotykovým ovládáním a přehledným 4,3" displejem.

Řada produktů značky FlyMarker® mini, od německého výrobce MARKATOR, se nedávno rozrostla o dalšího šikovného pomocníka, který je určen pro trvalé označování předmětů z kovu, dřeva, plastu a jiných materiálů. Jedná se o kompaktní mikroúderový značicí systém s bateriovým napájením se značicím polem o rozměrech 65 x 30 mm a nyní navíc za JEDINEČNOU AKČNÍ CENU!

 

.

Precizní kvalita značení

Robustní mechanika, vysoce kvalitní systém dvojitého lineárního vedení a možnost nastavení síly úderu ve 30ti krocích, umožňují docílit excelentní kvalitu značení v ploše 65 x 30 mm, kterou můžete bezezbytku využít. Pokud potřebujete docílit opravdu hlubokého označení, můžete zvolit funkci "vícenásobného značení" a každý bod je vyznačen až 5x během jednoho značicího cyklu, čímž dosáhnete hlubší označení.

Další výhody, které oceníte

  • Ovládací prostředí v českém jazyce
  • Velká kapacita vnitřní paměti pro uložení tisíců značicích úloh včetně parametrů značení
  • Možnost načítání značicích úloh přes čtečku kódů (externí nebo integrovanou)
  • Bohaté příslušenství

Pro detailní popis produktu, technické parametry a přehled volitelného příslušenství, klikněte zde >>> FlyMarkeru®mini 65/30 touch.

Objednejte nyní za jedinečnou akční cenu!

Pokud Vás naše akční nabídka zaujala a máte zájem o zaslání oficiální cenové nabídky dle Vašich potřeb, neváhejte mě kontaktovat, protože uvedená AKČNÍ CENA 99.990 Kč, platí pouze pro objednávky, které obdržíme do 25. dubna 2022.

 

Martin Hronec
Martin Hronec
Vedoucí oddělení mechanického značení
MARKATOR