Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

O 170% více prostoru pro vaše značení

O 170% více prostoru pro vaše značení

Nyní můžete vyznačit na vaše výrobky 2,5 krát více informací.

Zvětšili jsme značicí pole u oblíbeného Flymarker®mini o více než 170%.

A to není vše, přesvědčte se.

Nové 100% mobilní mikroúderové zařízení s bateriovým napájením a velkou značicí plochou FlyMarker®mini 120/45.

 

 

Umožňuje rychlé a vysoce kvalitní označení dílů z různých materiálů a to bezezbytku v ploše 120 x 45 mm v hale, ve skladu nebo venku.

 

Snadné nastavení značení pomocí laserového paprsku

Toto zařízení má, na rozdíl od předchozí verze, integrovaný laserový bod, který vám usnadní nastavení správné výchozí pozice pro značení.

Před samotným značením můžete pomocí tohoto paprsku provést simulaci značení. To znamená, že vám paprsek postupně vykreslí, kde přesně bude výsledné značení umístěno. Ihned uvidíte, zda je poloha značení nastavená správně nebo je ji potřeba ještě upravit. 

Vyhnete se tak chybnému umístění označení.

Extra hluboké značení

Pro většinu běžných aplikací plně dostačuje standardní síla magnetu, ale pokud potřebujete značit opravdu hluboko, oceníte možnost volby silnějšího magnetu.

Díky větší síle magnetu dosáhnete přibližně 2x hlubší označení v porovnání se standardním magnetem, což umožní dobrou čitelnost značení i po přelakování.

Sedne do ruky i do stojanu

Přestože se jedná o ruční značicí zařízení, lze jej jednoduchým způsobem uchytit do speciálního stojanu a používat jako stolní verzi.
Při použití bez stojanu oceníte 100% mobilitu FlyMarkeru®mini, díky které pohodlně označíte díly v hale, ve skladu nebo venku. Oceníte nejen při značení velkých a těžkých předmětů, se kterými se obtížně manipuluje.
 
Snadným uchycením FlyMarkeru®mini do stojanu, získáte ideálního pomocníka pro značení i malých dílů.

S integrovanou čtečkou kódů nebo bez

Toto zařízení je dostupné ve dvou verzích a to se čtečkou nebo bez integrované čtečky kódů. Pokud máte k dispozici značicí zařízení s integrovanou čtečkou 1 a 2D kódů, můžete si výrazně zkrátit čas na přípravu značicí operace a eliminovat chyby vzniklé špatným zadáním.
 
Značicí operace si snadno uložíte přímo do paměti zařízení. Ke každé operaci si vygenerujete unikátní kód, který můžete vložit do vašeho pracovního postupu. Obsluha pak nemusí dlouze hledat značicí úlohu, pouze naskenuje příslušný kód do zařízení a to vybere z paměti správnou značicí úlohu. 
Každé zařízení má k dispozici velkou paměť, kterou můžete využít pro uložení několika tisíc značicích úloh. 
 
Kromě zkrácení času na přípravu značení, eliminujete rizika špatného označení a navíc zkrátíte také dobu potřebnou k zaškolení každého pracovníka.

Baterie s extra dlouhou výdrží

Moderní 18 V Li-ionové baterie zajišťují dostatek energie pro chod zařízení. Ve standardní výbavě dodáváme 2 kusy baterií s kapacitou 4 Ah. Pokud potřebujete velmi dlouhou výdrž baterie, můžete zvolit i baterii s extra velkou kapacitou 8 Ah, která několikanásobně prodlouží dobu značení.

Více informací o FlyMarkeru®mini 120/45

Pokud máte zájem o další technické informace, označení zkušebních vzorků, prezentaci zařízení nebo nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte mě kontaktovat. 

 

Martin Hronec
Martin Hronec
Vedoucí oddělení mechanického značení
MARKATOR