Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Nové kompaktní kamery Baumer řady CX se senzory Sony Pregius S a rozlišením až 24 MP

Nové kompaktní kamery Baumer řady CX se senzory Sony Pregius S a rozlišením až 24 MP

Společnost Baumer rozšířila nabídku průmyslových kamer řady CX o čtvrtou generaci snímačů Sony CMOS Pregius S s rozlišením až 24 MP, které nabízí vynikající kvalitu a stabilitu obrazu a snížení nákladů na kamerový systém. 

Seznamte se s jejich všestranným využitím!

Nové průmyslové kamery Baumer řady CX se snímači Pregius S s rozlišením až 24 MP

Malé kompaktní průmyslové kamery Baumer řady CX využitím nového typu snímače Pregius S, umožňují získat ještě více dat pro analýzu kontrolovaných objektů v kratším čase, a snížit tak nákladnost kamerového systému.

Výborné optické vlastnosti při zachování velikosti pouzdra

  • Nový snímač má zmenšenou velikost pixelů na pouhých 2,74 µm, což umožňuje dosáhnout téměř dvojnásobnou hustotu oproti dřívějším typům. To znamená nejen vysoké rozlišení, vynikající kvalitu obrazu a vyšší citlivost pro stabilní vyhodnocování, ale i možnost "udržet" malé rozměry snímače (29 x 29 mm), a využít tak cenově dostupnou optiku.
  • Vzhledem k tomu, že se nemění velikost pouzdra, je také jednoduché nahradit stávající kamery v systému za výkonnější a získat tak více dat. To minimalizuje náročnost a nákladnost na modernizaci kamerového systému.

Více kontrol v kratším čase

Vysoká snímkovací frekvence zvyšuje propustnost, zkracuje dobu kontroly a umožňuje tak podstatně zrychlit výrobní procesy nebo implementovat do rychlejších provozů, kde to doposud nebylo možné. K tomu přispívají také automatické funkce pro zajištění stabilní kvality obrazu s měnícími se světelnými podmínkami (doba expozice, vyvážení bílé, transformace barev apod.).

Základní charakteristika

  • Rozlišení až 24 MP
  • Snímač Sony IMX540 Gen4/Pregius S
  • Velikost pixelu 2.74 × 2.74 µm
  • 1.2″ CMOS
  • Globální uzávěrka
  • Barevné i monochromatické

 

Více informací →

Široké aplikační využití

Využití průmyslových kamer Baumer řady CX je opravdu široké, např. provádět podrobné povrchové kontroly nebo měřit i menší objekty. Díky krátké expoziční době lze spolehlivě zachytit i rychlé objekty bez pohybových artefaktů, což umožňuje široké možnosti využití v různých průmyslových odvětvích. 

V případě zájmu o bližší informace, anebo o zpracování nezávazné cenové nabídky, mě neváhejte kontaktovat.

Rádi Vám navrhneme komplexní kamerový systém nebo modernizaci stávajícího.

Karel Fintes
Karel Fintes
Technik
Kamerové systémy Baumer