Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Bezkontaktní identifikace roušek a respirátorů

Bezkontaktní identifikace roušek a respirátorů

Potřebujete rychle a efektivně označit vaše roušky nebo respirátory textem, čísly nebo firemním logem? Chcete mít možnost flexibilně měnit označení během výroby? Preferujete značení zdravotně nezávadnými inkousty? Podívejte se na ukázky značení bezkontaktní značicí technologií REA JET HR.

 

Jednorázové roušky a respirátory jsou důležitou součástí osobních ochranných prostředků, které jsou určeny k ochraně zdraví. Doposud bylo používání těchto ochranných pomůcek doménou zejména zdravotnických zařízení a také specifických průmyslových provozů, které svojí činností mohou ovlivňovat čistotu a kvalitu ovzduší. Před několika měsíci, v souvislosti s rozšířením onemocnění COVID-19, se situace významně změnila a roušky i respirátory se staly nutnou součástí života nás všech.

Proč označovat roušky a respirátory?

Označení dýchacích masek je rozhodujícím faktorem pro zajištění požadované úrovně ochrany a bezpečnosti. Bohužel se na trhu v současné době objevují i nesprávně deklarované a zavádějící označení nebo necertifikované výrobky. 

Představím vám dnes technologii, kterou můžete své výrobky označit jednoduše, rychle a efektivně.

Řešením je inkoustový značicí systém REA JET HR

  • tisk z inkoustových kazet až do výšky 50,8 mm
  • rychlost tisku až 762 m/min
  • rozlišení až 600 dpi
  • neomezené množství proměnných informací
  • velký výběr barevných inkoustů 

Respirátory i roušky označíte opravdu rychle

Při potisku výrobků technologií REA JET HR nedochází k fyzickému kontaktu tiskové hlavy a potiskovaného materiálu. Proto může být jeho posun velmi rychlý. V závislosti na zvoleném tiskovém rozlišení. lze dosáhnout rychlostí tisku až 762 m/min.

Dle potřeby je možné značit materiál před konfekcí nebo hotové výrobky.

 

Kvůli změně tisku nemusíte vyrábět novou šablonu ani tiskovou desku

Pokud potřebujete změnit obsah značení, jednoduše si nastavíte novou tiskovou úlohu a pokračujete dál. Značicí úlohy si můžete ukládat přímo do paměti řídící jednotky (kontroleru), anebo zasílat z nadřazeného systému. Připravené značicí úlohy tak máte stále k dispozici a při jejich změně se nemusíte zdržovat přípravou ani výměnou tiskových desek či šablon, jako u jiných technologií.

Snadno natisknete texty, kódy i loga

V tiskovém editoru, který je součástí řídicí jednotky, snadno připravíte tiskové úlohy. Můžete zvolit jakýkoliv typ písma, protože je zajištěna plná podpora Unicode. Tisknout můžete jakékoliv 1D i 2D kódy (EAN, QR, DMC apod.) a také grafické prvky jako jsou firemní loga, recyklační symboly, různé značky aj.

Certifikované inkousty

Mít na obličeji roušku nebo respirátor několik hodin v kuse je samo o sobě dost náročné, ale pokud by byly označeny nevhodným inkoustem, bylo by to ještě náročnější. Proto REA JET používá pro označování masek výhradně certifikované inkousty určené pro potravinářský průmysl, které neobsahují žádné zdraví škodlivé látky a neobtěžují uživatele zápachem.

V nabídce jsou inkousty v základních barvách jako je černá, červená, zelená nebo hnědá.

Pokud vás zajímá rychlý tisk s vysokým rozlišením a chtěli byste se dozvědět o této technologii ještě více, případně označit vaše vzorky nebo vyzkoušet tuto technologii přímo ve vašem provozu, neváhejte mě kontaktovat, rád vám pomohu.