Poptávka
+420 544 525 210
Napište nám

Až 8 řádků informací technologií CIJ. To není sen, to je REA JET SC 2.0.

Až 8 řádků informací technologií CIJ. To není sen, to je REA JET SC 2.0.

Nejrozšířenější inkoustová technologie pro značení obalů CIJ (Continuous Inkjet Print) je na trhu už spoustu let, přesto se produkty jednotlivých výrobců značně odlišují.

Zjistěte, v čem jsou unikátní zařízení pro kontinuální inkoustový tisk od REA JET.

Malé, lehké a kompaktní zařízení REA JET SC 2.0 umožňuje kontinuálně značit až v 8 řádcích navíc s minimálními nároky na údržbu.

Maximální prostor pro vaše značení.

Toto značicí zařízení umí natisknout až 48 bodů v jedné vertikální linii, což vám umožní až 8 řádkové označení. Díky tomu máte maximální prostor pro uvedení všech potřebných informací na vaše výrobky.

Výrobky můžete označit velmi rychle, v závislosti na rozlišení a na šířce znaku je možné docílit rychlosti až 500 m/min.

Údržba až po 3000 hodinách nepřetržitého provozu nebo 1x ročně?

Ano i to je možné. Hermeticky uzavřený systém, speciální konstrukce zařízení, díky které jsou všechny hadičky a ventily neustále ponořené a nepřetržitá cirkulace inkoustu eliminují nežádoucí přítomnost vzduchu v systému.

Vylučuje se tak možnost zasychání inkoustu během transportu a následné znečišťování inkoustu malými pevnými částicemi, které by následně zanášely tiskovou soustavu, což může vést až k zasekávání ventilů nebo ucpávání značicí trysky. 

Díky tomuto konstrukčnímu provedení je možné:

  • zahájení tisku do 1 minuty
  • čistý start i zastavení zařízení,
  • opakovaně spouštět a vypínat systém i 5 krát za hodinu bez zvýšeného rizika zavzdušnění systému,
  • prodloužit interval údržby v závislosti na provozních podmínkách a typu inkoustu až na 3000 hodin nepřetržitého provozu nebo 1 krát ročně,
  • provádět servisní údržbu s pomocí diagnostického menu, které lze zobrazit přímo na displeji jednotky a není nutné úplné vypnutí zařízení.

Ideální vlastnosti pro snadnou integraci

  • malé vnější rozměry ovládací jednotky (pouze 35 x 35 x 40 cm),
  • nízká hmotnost (cca 20 kg),
  • flexibilní umístění značicí hlavy (shora, z boku, ze spodu, na pohyblivém rameni),
  • kompaktní konstrukční provedení s krytím IP 54,
  • integrované komunikační rozhraní USB, I/O a Ethernet a webserver pro vzdálenou diagnostiku.

Kontrastní inkousty pro světlé i tmavé povrchy

Pokud potřebujete označit lesklé kovové díly, světlé nebo tmavé plastové folie, obaly z papíru, kartonu nebo skla, máme pro vás širokou nabídku inkoustů v různých barvách včetně speciálních inkoustů viditelných jen pod UV světlem a spoustu dalších.

Chcete se dozvědět ještě více podrobnějších informací, prohlédnout video nebo další fotografie značení anebo vás zajímají konkrétní technické parametry? Vše naleznete zde REA JET SC 2.0.

Pokud máte zájem o osobní konzultaci, označení zkušebních vzorků nebo nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte mě kontaktovat.