Vytvořit poptávku
+420 544 525 210

Technik na mechanické a CNC značicí systémy MARKATOR / skladník

Náplň práce

  • provádění servisních zásahů v dílně firmy
  • provádění servisních zásahů u zákazníků
  • instalace a uvádění do provozu nových zařízení
  • Technické poradenství pro použití a aplikaci mechanických a CNC značicích systémů MARKATOR
  • Technická podpora obchodních zástupců
  • zodpovědnost za vedení skladu inkoustů
  • balení a vyskladnění dodávek inkoustů na základě dodacích listů vystavených odbytem
  • balení dodávek značicích zařízenípodíl práce: cca 70 % servis značicích zařízení + 30 % sklad

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru; práce je vhodná i pro absolventy
  • Technické cítění; zkušenosti s automatizační technikou a znalost výrobních technologií výhodou
  • Znalost práce na PC (Word, Excel,....)
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat; aktivní řidič
  • Fyzickou zdatnost
  • Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

Nabízíme

  • Školení vedené zkušenými lektory s dlouholetou praxí v oboru
  • Portfolio špičkových produktů renomovaného dodavatele
  • Motivující ohodnocení dle dosahovaných výsledků
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolenéMobilní telefon

Kontaktujte nás

Ing. Eva Trnková
Personalistka a pověřenkyně GDPR