Vytvořit poptávku
+420 544 525 210

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE PRO REGION STŘEDNÍ A SEVERNÍ MORAVY

Práce u nás není jen pouhou prezentací produktů a předáváním katalogů. Je především spojena se znalostí techniky a výrobních technologií a se schopností být zákazníkovi partnerem v řešení jeho technických požadavků. Naše produkty patří k absolutní technické a cenové špičce, ale současně nabízí vysokou spolehlivost a tak snižují provozní náklady našich zákazníků.

Náplň práce

Vašim úkolem bude převzetí péče o portfolio stávajících zákazníků, na části úspěšně se rozvíjejícího  regionu. Dále získání nových zákazníků a obchodně-technické poradenství v regionu střední a severní Morava.

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání technického zaměření: SŠ + min 4 roky praxe, případně VŠ + min. 2 roky
  • Schopnost rychlého zorientování v konkrétním portfoliu z oblasti průmyslové automatizace
  • Obchodního ducha a tah na branku
  • Technické cítění, zkušenosti s automatizační technikou, znalost výrobních technologií
  • Časovou flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Stabilitu a zájem o práci s dlouhodobou perspektivou
  • Bydliště - Olomoucko, případně Ostravsko, Kroměřížsko

Nabízíme

  • Zázemí prosperující firmy, která je na trhu od roku 2002
  • Školení vedené zkušenými lektory s dlouholetou praxí v oboru
  • Portfolio špičkových produktů renomovaných dodavatelů
  • Mzdu spojenou s dosahovanými výsledky v prodeji
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Služební auto

Termín nástupu

Co nejdříve.

Zaujala Vás tato pozice, neváhejte mě kontaktovat

Ing. Eva Trnková
Personalistka a pověřenkyně GDPR