Partner v průmyslové automatizaci

Naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci
zboží, značení výrobků, v procesních a technologických linkách.

Úvod > O firmě > Historie firmy

Historie firmy

Společnost AJP-tech je zástupcem a autorizovaným distributorem firmy významných zahraničních výrobců automatizační techniky a značících strojů.
BAUMER Švýcarsko, zastoupení pro ČR a SR, s dceřinými společnostmi Baumer IVO, Baumer Hűbner, Baumer Thalheim, Baumer Optronics a VisiControl.
Markator, Německo, zastoupení pro ČR, SR a Polsko.
REA-Jet, Německo, zastoupení pro ČR a SR
Schilling, Německo, zastoupení pro ČR a SR
IOSS, Německo, astoupení pro ČR a SR
Naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci zboží a značení výrobků ve výrobních a technologických linkách.

Firma je ryze česká, vznikla v roce 2002 jako zastoupení německé firmy Markator, výrobce CNC a mechanických značících strojů a později švýcarské firmy Baumer, který patří ke špičkovým výrobcům průmyslových snímačů, kamerových snímačů, procesních snímačů a dnes je největším světovým výrobcem enkodérů. Později byla rozšířena spolupráce s firmami Schilling a IOSS a v roce 2011 s významným německým výrobcem inkoustových a laserových technologií REA-Jet.

AJP je u všech zastupovaných firem přímým partnerem výrobce, zajišťuje kompletní servis a dodává nejen výše uvedené produkty, ale i kompletní jednoúčelové stroje a linky pro měření, testování a značení.