Partner v průmyslové automatizaci

Naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci
zboží, značení výrobků, v procesních a technologických linkách.

AJP-tech Průmyslové senzory, značení a výroba JÚS

Úvod > Novinky > Zveme Vás na AMPER 2017

AMPER 2017

Společnost AJP-tech představí na svém stánku 4.10 v pavilonu V na veletrhu AMPER 2017 (21.-24. března 2017 v Brně) inovativní řadu měřících laserových senzorů značky Baumer pro inteligentní měření vzdálenosti a šířky. Tato řada optických laserových senzorů renomované švýcarské firmy Baumer zahrnuje 3 unikátní kompaktní měřící jednotky: PosCon 3D, PosCon HM a MESAX.

PosCon 3D je nejvýkonnější kompaktní měřící senzor ve své třídě určený pro měření délky hrany objektu, šířky a středové polohy objektu nebo šířky mezery nezávisle na jeho barvě, povrchu, měnící se vzdálenosti nebo světelných podmínkách.PosCon HM je unikátní kompaktní měřící jednotka pro inteligentní měření výšky objektů (maximální, minimální, průměrná výška, delta a standardní směrodatné odchylky) nezávisle na jejich poloze.


 
MESAX je speciální laserový měřící senzor pro měření vzdálenosti objektů s extrémně náročným povrchem - velmi drsným nebo příliš lesklým. 
Mimo výše uvedenou rodinu měřících senzorů se budete mít možnost seznámit také s
  • Nejnovějšími průmyslovými kamerami značky Baumer kompatibilními s procesory ARM a oblíbenými kamerovými snímači VeriSens®, tentokrát v nerezovém provedení schopné kontrolovat a číst současně ve zvlášť náročném provozním prostředí (IP69K).
  • Senzory Baumer OR18 – nová inovovaná řada válcových optických snímačů pro spolehlivou detekci transparentních a velmi malých objektů na velké vzdálenosti. Ideální pro standardní i velmi náročné provozní podmínky.
  • Senzory Baumer Série 25 – optické senzory, kterým nic neunikne (detekce objektů, počítání komponent, sledování hladiny apod.)
  • Programovatelným enkodérem značky Baumer EIL580P (pouzdro ø58 mm), který je díky své univerzálnosti využitelný pro 90% aplikací na rychlostní zpětnou vazbu motorů, díky čemuž je ideálním řešením v případě, že chcete snížit náklady skladových zásob náhradních dílů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!