Partner v průmyslové automatizaci

Naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci
zboží, značení výrobků, v procesních a technologických linkách.

AJP-tech Průmyslové senzory, značení a výroba JÚS

Úvod > Novinky > EmbaxPrint 2018

Pozvánka na EmbaxPrint 2018Dovolujeme si vás pozvat k návštěvě naší expozice na Mezinárodním veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint 2018, který se koná ve dnech 27. 2. - 2. 3. 2018 na brněnském výstavišti.

Představíme Vám dva nejmodernější značicí systémy, díky kterým můžete snadno označovat například tiskoviny pro direct mailing a nebo přímo značit téměř jakékoliv obaly bez potřeby etiket:

  • Nejrychlejší průmyslové inkoustové značicí zařízení ve své třídě REA JET HR s technologií HP pro vysoce kvalitní tisk z inkoustových kazet, které umožňuje značení až do výšky 50,8 mm s libovolným počtem dynamických objektů na savé i nesavé povrchy bez nutnosti pravidelného servisu.

  • Prostorově flexibilní laserový značicí systém REA JET CL, který díky svému jedinečnému konstrukčnímu provedení umožnuje velmi snadnou integraci a vysoce kvalitní permanentní označení obalů z organických materiálů jako je papír, karton, sklo, dřevo, plast, pryž a jiné.

Ukážeme Vám také jak spolehlivě verifikovat přítomnost a správnost označení, čitelnost 2D kódů jako například EAN, DataMatrix nebo QR kódu prostřednictvím špičkových kamerových snímačů švýcarské značky Baumer VeriSens.Přijďte se přesvědčit na stánek č. 052 | Pavilon G1

Těšíme se na vaši návštěvu!