Partner v průmyslové automatizaci

Naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci
zboží, značení výrobků, v procesních a technologických linkách.

AJP-tech Průmyslové senzory, značení a výroba JÚS

Úvod > Novinky > AJP-tech na MSV 2017

MSV 2017

Nenechte si ujít představení našich nových produktů!

Zveme vás na náš stánek č. 27 | pavilon E na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který se uskuteční ve dnech 9. - 13. října 2017!

Představíme zde především nová laserová značicí zařízení různých technologií, která poskytují velmi příznivý poměr ceny a výkonu. Dále pak mikroúderová a inkoustová značicí zařízení. Prezentace bude doplněna o ukázku kamerových snímačů a kamerových systémů, ideálních nejen pro verifikaci označení.

Novinkou na letošním veletrhu budou zejména vláknový laser německé firmy Sohns Maschinenbau GmbH (Sohns Laser Solutions), který bude přestaven ve verzi MOPA a laser CO2.

Oba tyto lasery shodně umožňuji docílit vysoce kvalitního trvalého označení a díky výhodným ekonomickým podmínkám, jsou snadněji dostupné pro široké využití. Více informací.

Představeny budou dále produkty:
  • Mikroúderové značicí zařízení FlyMarker® mini, které je pravděpodobně nejlehčím zařízením s bateriovým napájením ve své kategorii s integrovanou čtečkou čarových kódů.
  • Inkoustové značicí zařízení německé firmy REA JET HR pro tisk s vysokým rozlišením.
  • Průmyslové kamery ze série CX a kamerové snímače VeriSens švýcarské značky Baumer Optronic nejen pro identifikaci a verifikaci průmyslového značení.


Využijte speciální veletržní akci:

Kamera pro verifikací značení zcela zdarma!

Více informací o akci získáte přímo na našem stánku č. 27 | pavilon E.


Těšíme se na vaši návštěvu!