Partner v průmyslové automatizaci

Naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci
zboží, značení výrobků, v procesních a technologických linkách.

AJP-tech Průmyslové senzory, značení a výroba JÚS

Úvod > Novinky > AJP-tech na Amperu 2017

AJP-tech na Amperu 2017

Ve dnech 21. – 24. 3. 2017 se spol. AJP-tech zúčastnila již 25. Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elekroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2017. Brněnské výstaviště letos opět přivítalo desítky tisic návštěvníků.

Na výstavě jsme se prezentovali nejenom expozicí v novém korporátním designu a nepřehlédnutelnou svítící hosteskou, ale zejména novými produkty.

Největší zájem vzbudily měřící senzory Baumer PosCon HM, PosCon 3D a MESAX, které umožňují sofistikované měření rozměrů a nemenší zájem vzbudily také nové typy kamerových snímačů Baumer VeriSens v nerezovém pouzdře, které jsou schopné číst, detekovat a kontrolovat až 20 parametrů současně i v náročných provozních podmínkách potravinářškého a nebo farmaceutického průmyslu.

Návštěvníci se měli možnost seznámit také s novinkami v oblasti Motion Control a to zejména s programovatelným enkodérem Baumer EIL 580P v několika dostupných verzích pro uchycení a také se speciálním enkodere pro robustní aplikace Baumer HS35P.

Děkujeme všem našim obchodním partnerům za návštěvu našeho stánku.

Fotografie a videa z výstavy naleznete v naší facebook galerii