Partner v průmyslové automatizaci

Naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci
zboží, značení výrobků, v procesních a technologických linkách.

Úvod > Kariera > Technik na mechanické a CNC značicí systémy...

Technik na mechanické a CNC značicí systémy MARKATOR / skladník

Náplň práce

• provádění servisních zásahů v dílně firmy

• provádění servisních zásahů u zákazníků

• instalace a uvádění do provozu nových zařízení

• Technické poradenství pro použití a aplikaci mechanických a CNC značicích systémů MARKATOR

• Technická podpora obchodních zástupců

• zodpovědnost za vedení skladu inkoustů

• balení a vyskladnění dodávek inkoustů na základě dodacích listů vystavených odbytem

• balení dodávek značicích zařízení

• podíl práce: cca 70 % servis značicích zařízení + 30 % sklad

Požadujeme

Středoškolské vzdělání technického směru; práce je vhodná i pro absolventy

• Technické cítění; zkušenosti s automatizační technikou a znalost výrobních technologií výhodou

• Znalost práce na PC (Word, Excel,....)

• Časovou flexibilitu a ochotu cestovat; aktivní řidič

• Fyzickou zdatnost

• Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

Nabízíme

• Školení vedené zkušenými lektory s dlouholetou praxí v oboru

• Portfolio špičkových produktů renomovaného dodavatele

• Motivující ohodnocení dle dosahovaných výsledků

• Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

• Možnost pružné pracovní doby

• Stravenky

• 5 týdnů dovolené

• Mobilní telefon

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: eva.trnkova@ajptech.cz